L.Scolari: "Viskas buvo prieš mus - galinga komanda, panika ir įvarčių lavina" (+ kiti komentarai)

Brazilijos rinktinės treneris 65-erių Luizas Felipe Scolaris neapsimetinėjo, kad nesupranta, jog savo šaliai „padovanojo“ tragediją. Ne cunamį ar žemės drebėjimą, tačiau šiek tiek daugiau – sužlugdytą svajonę šeštąjį kartą Brazilijos nacionalinei komandai tapti pasaulio futbolo čempione.

Antradienį planetos futbolo pirmenybių pusfinalyje brazilai gėdingai nusileido Vokietijai 1:7 ir neteko galimybės kovoti dėl beveik 6 kg aukso taurės – tiek sveria planetos čempionų trofėjus

Luizas Felipe Scolaris prisiėmė atsakomybę

Po tokio pralaimėjimo Brazilijos futbolo rinktinės treneris Luizas Felipe Scolaris rado jėgų ateiti į sausakimšą spaudos centrą ir pasakyti viską, ką jis galvoja apie mačą su vokiečiais.

„Mes pralaimėjome fantastiškai komandai. Šiandien mes nusileidome neįtikėtinai rinktinei. Viskas buvo prieš mus: praleidome įvartį po kampinio, pradėjome panikuoti, gavome įvarčių laviną. Praradome koncentraciją, todėl kamuoliai į mūsų vartus krito vienas po kito. Kai jų buvo penki, galima buvo atsipalaiduoti – tai jau fiasko.

Galutinis rezultatas – katastrofa. Jei aš esu atsakingas už rinktinės formavimą ir komandos sudėtį, tai visi klausimai turėtų būti keliami man asmeniškai.

Tačiau prieš puolimą turiu atsiprašyti visos Brazilijos – tikiuosi, kad ji atleis ir palaikys mače dėl trečiosios vietos.

Patikėkite, persirengimo kambaryje nuotaikos – tragiškos. Niekas tokio rezultato nesitikėjo. Bet jau nieko nepadarysi – laiko nesugrąžinsi“, – sakė L.F.Scolari.

Julio Cesaras: „Noriu tik apsikabinti šeimą ir verkti“

Nors brazilai sumušė visus įmanomus antirekordus, vieno jie nesugebėjo „įveikti“ – brazilų vartininkas Julio Cesaras atsilaikė ir nepraleido 8 įvarčių. Tiek kartų kamuolį iš savo vartų Brazilija traukė 1934-aisiais, kai 4:8 nusileido Jugoslavijai. Tiek įvarčių brazilai po to nepraleido nė karto.

Po rungtynių Brazilijos ekipos vartininkas J.Cesaras tik verkė ir bandė pateisinti savo komandos draugus: „Patikėkite, sunku paaiškinti, kas atsitiko. Negaliu nepasakyti – vokiečiai žaidė puikiai. Net per puikiai šiam čempionatui. Iki dvikovos su Vokietija mūsų tvirtovėje viskas buvo gerai, tačiau dabar esame žiauriai nusivylę. Noriu padėkoti visiems sirgaliams, kurie mus palaikė, o ne po pirmojo kėlinio įžeidžiančiai šaukė nemalonius žodžius. Dabar noriu tik nuvažiuoti namo, apsikabinti šeimą ir verkti. Pačios juodžiausios nuotaikos“.

Dar vienas Brazilijos rinktinės žaidėjas Davidas Luizas verkė tiek prieš televizijos kameras, tiek ir spaudos konferencijoje. Jis ne kartą atsiprašinėjo sirgalių.

„Mes norėjome Brazilijai šventės, tačiau nesugebėjome jos padovanoti. Atsiprašau, atsiprašau visų... Brazilija – atleisk. Visi puikiai supratome, ką reiškia šis mačas šaliai. Tai mūsų gedulo diena. Bet aš pasimokiau iš šios dienos. Aš niekada nepasiduosiu“, – verkdamas sakė D.Luizas, kuris tikrai tuo metu neatrodė kaip kovotojas.  

15min.lt

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė