L.Scolari: šis pasaulio čempionatas yra mūsų (+ N.Kovačiaus komentaras)

Brazilijos rinktinės treneris Luizas Felipe Scolari spaudos konferencijoje užvedinėjo visą Braziliją teigdamas, kad šis pasaulio čempionatas yra brazilų.

"Visiems Brazilijos žmonėms noriu pasakyti, kad išaušo mūsų valanda. Šis čempionatas yra mūsų čempionatas", - pareiškė 65-erių metų specialistas.

"Norint triumfuoti šiame turnyre reikia dėti septynis žingsnius, tačiau dabar galvojama apie vieną - kaip įveikti Kroatiją. Po to mūsų lauks dar šeši žingsniai, tačiau jei norime būti stipriausiais, turime įveikti visus varžovus", - pridūrė L.Scolari.

Tuo metu Kroatijos rinktinės pergalių kalvis Niko Kovačius nebuvo taip pat entuziastingai nusiteikęs, tačiau šiandien jie stengsis sugadinti Brazilijai šventę.

"Visų pirma noriu pasakyti, kad Brazilija nėra tik Neymaras, nes ši rinktinė turi kitų puikių futbolininkų. Darysime viską, kad pasiektume gerą rezultatu. Brazilija yra labai stipri, bet mes žadame pulti", - pasakojo strategas.

Pasaulio čempionato atidarymo rungtynės A grupėje tarp Brazilijos ir Kroatijos šiandien prasidės 23 valandą Lietuvos laiku. Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos