Londono "Chelsea" susitarė dėl M.Kežmano pirkimo © Eurofootball.lt
Šiandien "%c00042" klubo vadovai oficialiai pranešė, kad jiems pavyko susitarti dėl 25 metų Eindhoveno "%c00128" bei Serbijos ir Juodkalnijos rinktinės puolėjo Matejos Kežmano (%p02539) perėjimo į Londono komandą. Žaidėjui dabar reikės sutvarkyti asmenines kontrakto sąlygas, pereiti medicininę apžiūrą bei paduoti prašymą dėl darbo Anglijoje.

M.Kežmanas atstovaudamas "PSV" klubui pelnė 28 įvarčius, o per visus keturis sezonus šiame klube jis pasižymėjo 95 kartus. 2003-04 metų sezone jis pelnė 35 įvarčius per 33 sezono rungtynes. Taip jis vos nepagerino legendinio olandų puolėjo Marco van Basteno rekordo, kuris buvo pelnęs 37 įvarčius.

"Mes esame labai patenkinti, kad į mūsų klubą atvyksta toks žaidėjas kaip Mateja. Jis yra vienas iš geriausių puolėjų visoje Europoje ir bus puikus žaidėjas mūsų komandoje." - pranešime spaudai sakė klubo generalinis direktorius Peteris Kenyonas.

Kežmanas taip pat yra tapęs rezultatyviausiu Jugoslavijos lygos žaidėju. 1999-2000 metais tai jam pavyko padaryti atstovaujant Belgrado "Partizan" klubui. Tada jis pelnė 28 įvarčius.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...