L.Messi vedama Argentina palaužė Nigerijos futbolininkus, bosniai čempionatą užbaigė pergale prieš Iraną (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare pasaulio čempionato F grupėje bus sužaisti trečiojo turo susitikimai, po kurių paaiškės, kas pateks į aštuntfinalį. Viename iš mačų dėl pirmosios vietos kovos Argentinos bei Nigerijos ekipos, o Iranas sieks nugalėti namo važiuosiančius Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus.

Mačas tarp Nigerijos ir Argentinos rinktinių prasidėjo sparčiu tempu ir jau 3-ąją minutę kamuolys atsidūrė vartų tinkle. Po Angelo Di Marios smūgio į vartus kamuolys rikošetu nuo vartininko Vicotro Enyeamos nugaros bei vartų virpsto atšoko Lioneliui Messi, kuris nukreipė jį į tinklą.

Tačiau netrukus nigeriečiai išlygino rezultatą. Praėjus vos kelioms akimirkoms nuo Argentinos rinktinės įvarčio, Nigerijos futbolininkai surengė greitą išpuolį, po kurio Ahmedas Musa su savo komandos draugai šventė išlyginamąjį įvartį.

Vėliau žaidimas aprimo, o Alejandro Sabellos auklėtiniai pamažu didino iniciatyvą ir rengė pozicines atakas varžovų aikštės pusėje.

Savo žaidybinę persvarą argentiniečiams išnaudoti pavyko pačioje kėlinio pabaigoje. Baudos smūgiu Nigerijos rinktinės vartininką nuginklavo L.Messi. Tai buvo jau ketvirtasis "Barcelona" klube rungtyniaujančio puolėjo įvartis šiame čempionate.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo taip pat kaip ir pirmasis - dviem greitais įvarčiais. 47-ąją minutę rezultatą išlygino antrąjį savo įvartį įmušęs A.Musa.

Tačiau netrukus A.Sabellos auklėtiniai susigrąžino persvarą po to, kai po kaimpinio keliu kamuolį į V.Enyeamos vartu pasiuntė gynėjas Marcosas Rojo.

Ilgainiui kamuolio kontrolę perėmė Nigerijos vienuolikė, vis dažniau kuriam laikui apsistodama varžovų aikštės pusėje ir regzdama pozicines atakas.

Visgi argentiniečiams pavyko išsaugoti susikrautą pranašumą ir užsitikrinti pirmąją vietą F grupėje.

Nigerija 2 - 3 Argentina

3' [0 - 1] L.Messi

4' [1 - 1] A.Musa

45' [1 - 2] L.Messi

47' [2 - 2] A.Musa

50' [2 - 3] M.Rojo

Startinės komandų sudėtys:

Nigerija: Enyeama, Yobo (c), Ambrose, Musa, Odemwingie, Emenike, Mikel, Oshaniwa, Onazi, Babatunde, Omeruo

Argentina: Romero, Garay, Zabaleta, Gago, Di Maria, Higuain, Messi (c), Mascherano, Rojo, Fernandez, Aguero

***

Kitame susitikime tarp Bosnijos ir Hercegovinos bei Irano rinktinių pirmojoje rungtynių dalyje savo pranašumą įrodė namuo po šio mačo važiuosantys Safeto Sušičiaus auklėtiniai.

Bosniai iki pertraukos sugebėjo įsiveržti į priekį prieš teorinių vilčių patekti į turnyro aštuntfinalį iki šių rungtynių dar turėjusius Irano futbolininkus. 23-ąją minutę pasižymėjo puolėjas Edinas Džeko.

Antrajame kėlinyje Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkai įtvirtino savo pranašumą po Miralemo Pjaničiaus įvarčio 59-ąją minutę.

Nors Irano rinktinei po Rezos Ghoochannejhado įvarčio pavyko sušvelninti rezultatą, tašką šiame mače padėjo Avdija Vršajevičius. 

Šiomis rungtynėmis pasibaigė tiek Bosnijos ir Hercegovinos, tiek Irano rinktinės čempionatas. Į aštuntfinalį iš F grupės pateko Argentinos bei Nigerijos vienuolikės.

Bosnija ir Hercegovina 3 - 1 Iranas

23' [1 - 0] E.Džeko

59' [2 - 0] M.Pjanič

82' [2 - 1] R.Ghoochannejhad

83' [3 - 1] A.Vršajevič

Bosnija ir Hercegovina: Begovic, Vrsajevic, Spahic (c), Kolasinac, Besic, Pjanic, Ibisevic, Dzeko, Susic, Sunjic, Hadzic

Iranas: Haghighi, Haji Safi, Hosseini, Sadeghi, Nekounam (c), Shojaei, Timotian, Montarezi, Ghoochannejad, Dejagah, Pooladi


F grupės turnyrinė lentelė:

Vieta Komanda Žaista Tšk. Įv.sk.
1. Argentina 3 9 +3
2. Nigerija 3 4 0
3. Bosnija ir Hercegovina 3 3 0
4. Iranas 3 1 -3