L.Messi pasižymėjo "hat-tricku", "Real" ir "Atletico" neturėjo sunkumų (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse žaidžiamos penkerios 19-ojo turo rungtynės,

Pirmasis susitikimas 13 valandą Lietuvos laiku įvyko Madride, kur savo stadione "Getafe" susigrūmė su "Real". Carlo Ancelotti auklėtiniai antrajame kėlinyje palaužė varžovų gynybą ir šventė pergalę rezultatu 0-3.

Pirmajame kėlinyje UEFA Čempionų lygos nugalėtojų sirgaliai įvarčių neišvydo, o "Real" žaidimas taip pat neblizgėjo, tačiau C.Ancelotti auklėtiniai visus reikalus sutvarkė per kitas 45 minutes.

Į priekį "Primera" lyderiai įsiveržė 63-ąją minutę, kai po puikaus Karimo Benzema reido ir perdavimo pasižymėjo Cristiano Ronaldo, o visai netrukus Garethas Bale'as padidino pranašumą.

Galutinis taškas buvo padėtas dar 79-ąją minutę. Kairiajame krašte varžovus suklaidinęs Jamesas Rodriguezas atliko perdavimą link baudos aikštelės, o ten laiku ir vietoje atsidūręs C.Ronaldo galva pelnė savo antrąjį bei trečiąjį komandos įvartį.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" rezultatu 2-0 įveikė "Granada" žaidėjus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Mario Mandžukičius bei Raulis Garcia.

La Korunjoje įvyko susitikimas, kuriame susigrūmė "Deportivo" prieš "Barcelona". Lionelio Messi vedami katalonai nepaliko jokių vilčių "Primera" autsaideriui.

Rungtynėse išsiskyrė keturis kart geriausias pasaulio futbolininkas L.Messi, kuris pasižymėjo "hat-tricku". Paskutinį ketvirtąjį įvartį pridėjo į savus vartus pasižymėjęs Sidnei.

Po 19 turų situacija Ispanijoje nesikeičia: pirmoje vietoje "Real", antroje - "Barcelona", o trečiąją poziciją užima Madrido "Atletico".

"Getafe" 0 - 3 "Real Madrid"

63' [0 - 1] C.Ronaldo

67' [0 - 2] G.Bale

79' [0 - 3] C.Ronaldo

"Atletico" 2 - 0 "Granada"

34' [1 - 0] M.Mandžukič (11m. baudinys)

88' [2 - 0] R.Garcia

"Deportivo" 0 - 4 "Barcelona"

10' [0 - 1] L.Messi

33' [0 - 2] L.Messi

62' [0 - 3] L.Messi

83' [0 - 4] Sidnei (į savus vartus)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7450835" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>