L.Messi: "Nelaikau savęs ypatingu žaidėju "Barcoje" © JumpStory nuotr.

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje "Barcelona" lyderis Lionelis Messi patikino, kad jis ir komandos draugai prieš mačą su "Bayern" jaučiasi ramiai, tačiau pažymėjo, kad favoritų tokiose rungtynėse nėra.

Bavarijos komanda skaudžiai nubaudė katalonus 2013 metų pavasarį, kuomet abu klubai taip pat žaidė Čempionų lygos pusfinalyje, tačiau, anot "Barcos" puolėjo, nuo to laiko komandos pasikeitė.

"Mes negalvojame apie aklą revanšą, tačiau ir nebijome varžovų. Žinoma, mums nepatiko pralaimėti taip, kaip mes pralaimėjome prieš porą metų, tačiau dabar nei "Barcelona", nei "Bayern" neturi dėl ko teisintis. Girdėjome, kad mūsų varžovų gretose yra daug traumuotų futbolininkų, tačiau aš esu įsitikinęs, kad "Bayern" yra tikras grandas ir sugebės rasti išeitį", - spaudos konferencijoje kalbėjo argentinietis.

L. Messi taip pat sulaukė klausimų apie jo santykius su Luisu Suarezu ir Neymaru.

Pasak puolėjo, visi trys "Barcos" futbolininkai puikiai sutaria ir aikštėje, ir už jos ribų.

"Mūsų santykiai yra patys geriausi. Kita vertus, aš žaidžiau komandoje su daugeliu gerų futbolininkų, tad nenoriu kažkurio išskirti. "Barcelona" puolėjai aikštėje turi veiksmų laisvę, o aš galiu žaisti ir centre, ir flange. Viskas priklauso nuo to, kaip vyksta rungtynės. Manau, kad dabar visi ekipos žaidėjai įgijo puikią sportinę formą ir taip nutiko pačiu tinkamiausiu metu, nes dabar - sezono pabaiga. Nenoriu kalbėti apie "Barcos" galimybes žaisti Čempionų lygos finale Berlyne, nes iki jo mūsų laukia dvi labai sunkios rungtynės prieš labai stiprų priešininką", - pažymėjo L. Messi.

"Barcelona" atakų lyderis taip pat nepagailėjo komplimentų naujajam komandos vartininkui Marcui-Andre ter Stegenui. Būtent vokietis gina Katalonijos klubo vartus Čempionų lygos varžybose: "Jis yra jaunas ir drąsus vartininkas. Tai buvo matyti nuo pat pirmosios dienos. Aš manau, kad Marcas turi realių galimybių tapti vienu geriausių pasaulyje".

Neišvengė argentinietis ir klausimų apie asmeninius pasiekimus.

"Praėjęs sezonas man buvo labai sudėtinga ir aikštėje, ir už jos ribų. Kuomet grįžau pasveikęs po traumos, nesijaučiau užtikrintai, vėl bijojau iškristi iš rikiuotės, tačiau reikalai pamažu ėmė taisytis. Šiame sezone viskas klojasi kur kas geriau. Nelaikau savęs ypatingu žaidėju "Barcoje", man nėra svarbi asmeninė statistika, svarbiausia - komandos pergalės. Ekipai iškeltas uždavinys iškovoti trofėjus ir mes to siekiame visi", - užtikrino L. Messi.

fcbarcelona.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...