L.Messi "hat-trickas" nulėmė triuškinančią "Barcos" pergalę, "Atletico" pralaimėjo (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijoje sužaistos dar ketverios "Primera" pirmenybių 23-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas "Mestalla" stadione įvyko 13 valandą Lietuvos laiku. "Valencia" savo žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu palaužė Madrido "Getafe".

"Šikšnosparniai" visą rungtynių laiką atrodė geriau ir sukūrė daugiau pavojingų progų, tačiau lemiamą įvartį pavyko pelnyti tik 71-ąją minutę, kai baudos aikštelėje buvo prasižengta prieš Alvaro Negredo, o pastarasis realizavo 11 metrų baudinį.

Po pergalės "Valencia" pakilo į ketvirtąją vietą ir nuo "Sevilla" ekipos padidino pranašumą iki dviejų taškų.

Kitose rungtynėse Ispanijos vicečempionai "Barcelona" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje nepasigailėjo Valensijos "Levante" ekipos ir ją sutriuškino rezultatu 5-0.

Argentiniečiui Lioneliui Messi tai buvo 300 rungtynės Ispanijos čempionate ir jos puolėjui buvo itin sėkmingos.

27-erių metų futbolininkas atliko rezultatyvų perdavimą Neymarui bei pats pasižymėjo tris kartus. Sykį kamuolį į vartus jis pasiuntė nuo 11 metrų žymos. Galutinį tašką šiame susitikime dar 73-ąją minutę padėjo Luisas Suarezas.

Tuo tarpu Madrido "Atletico" kiek netikėtai išvykoje rezultatu 0-2 nusileido Vigo "Celta" vienuolikei.

"Valencia" 1 - 0 "Getafe"

71' [1 - 0] A.Negredo (11m .baudinys)

"Barcelona" 5 - 0 "Levante"

17' [1 - 0] Neymar

38' [2 - 0] L.Messi

59' [3 - 0] L.Messi

65' [4 - 0] L.Messi (11m. baudinys)

73' [5 - 0] L.Suarez

"Rayo Vallecano" 2 - 0 "Villarreal"

51' [1 - 0] A.Bueno

69' [2 - 0] G.Kakuta

"Celta Vigo" 2 - 0 "Atletico Madrid"

59' [1 - 0] D.Nolito (11m. baudinys)

71' [2 - 0] F.Orellana