L.Martinezas: privalėjome nugalėti "Barceloną" (4)

L.Martinezas: privalėjome nugalėti "Barceloną"

Milano "Inter" ekipos puolėjas Lautaro Martinezas apgailestavo dėl komandos pralaimėjimo Čempionų lygos mače Barselonoje.

Ankstyvą įvartį pelnę italai pirmavo 1:0, tačiau "Barcelona" snaiperis Luisas Suarezas nulėmė šeimininkų pergalę 2:1.

"Turėjome laimėti. Mes žaidėme gerai, tačiau mačas baigėsi didžiuliu nusivylimu.

Barselonoje privalėjome išnaudoti daugiau progų. Aišku, Lionelis Messi yra geriausias pasaulio žaidėjas ir sunku nugalėti "Barcelona", kai jos gretose žaidžia šis futbolininkas.

Puolėjui negalima suteikti aikštėje nė centimetro vietos, kitaip mačas pradės slysti iš rankų", - teigė L.Martinezas.

Straipsnio įvertinimas: 9 1
  • mexicano

Su tokiais pasirodymais ateityje gali tapti tikrai garsūs Europoje 😃

• 6
  • Tona

Jei butu futbolas zaidziamas tik viena kelini tada ,taip interas turejo laimeti,bet antras.kelinys.tikrsi nebuvo ju naudai,istisai gintis tikintis islaikyti rezultatai,retai kada nuskyla,ir dar kalbeti apie taska tai gal is dalies.sutikciau,bet kad jie nuspielne pergales,tikrai ne

• 2
  • XXXXX
    Tona

Aš pastebėjau dažnas toks komentaras priešininkų, Barca pirmame kėlinyje šiek tiek stringa, reikia laiko įsivažiuoti, o priešininkai, ypač silpnesni, jau galvoja, kad jie achuijienai buvo geri 😀 Barcelona dažnai taip su Valverde, reik antro neretai kėlinio sudėti taškus, bet nuo to ji netampa silpnesnė, tiesiog komandoje jaučiasi betvarkė, nesusižaidimas. Tokie žaidėjai kaip Vidal, Suarez, Messi parodė puikiai kad jau žino viens kitą, bet ir Messi sunku jį puola iškart du, trys priešininkai ir tai praeina dar neretai toli. O ir Suarez jau žino priešininkai. Užtat vis sunkiau ir sunkiau jiems bus. Nes nu UEFA juk nežaidžia CL vaikai, ten aukšto lygio visos komandos, tad jie analizuoja ir ginasi prieš tuos prieš ką labiausiai reik, šiuo atveju Messi 😃