L.Markovičius diskvalifikuotas keturioms UEFA rungtynėms (VIDEO)

"Liverpool" krašto saugas Lazaras Markovičius iš UEFA sulaukė bausmės - serbas dėl smūgio varžovui nubaustas trijų rungtynių diskvalifikacija.

20-metis futbolininkas Čempionų lygos grupių etapo rungtynėse prieš "Basel" ranka trenkė varžovui ir už tai gavo raudoną kortelę. Vieną mačą L.Markovičius praleis dėl raudonos kortelės, o dar tris - dėl UEFA bausmės.

Daugelis buvo pasipiktinę Serbijos rinktinės nario išvarymu iš aikštės, mat serbas varžovui ranka vožtelėjo visiškai jo nematydamas, o varžovas, atrodo, pasinaudojo ir vaidybos elementais. Vis dėlto gali būti, kad UEFA atsižvelgė į L.Markovičiaus praeities nuodėmes, kai praėjusį sezoną Europos lygoje įsivėlė į muštynes su Turino "Juventus" žaidėju Mirko Vučiničiumi.

Tai reiškia, kad jaunasis futbolininkas bus priverstas praleisti bent Europos lygos šešioliktfinalį, kuriame "Liverpool" susitinka su Stambulo "Besiktas".

Epizodas, už kurį L.Markovičius sulaukė griežtos UEFA bausmės:

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/vXhSFv9dAEY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...