L.Kochanauskas: "Džiaugiuosi, jog galėjau būti tokios nuostabios šeimos dalimi"

Trejus metus kartu su riteriais buvęs puolėjas Lukas Kochanauskas vakar su klubo vadovybe nusprendė pasukti skirtingais keliais. Dabar jau buvusi L.Kochanausko komanda šįvakar varžysis dėl teisės keliauti į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą, o puolėjas su „Kauno Žalgiriu“ sieks neiškristi iš A lygos.

2014 metų vasarą Panevėžio „Ekraną“ palikęs ir prie „Trakų“ prisijungęs puolėjas debiutinėse rungtynėse po keitimo pelnė dublį ir garsiai paskelbė apie savo potencialą riterių ekipoje. Nors debiutiniame sezone laimėti medalių nepavyko, L.Kochanauskas su komanda užsitikrino kelialapį į UEFA Europos lygos atrankos turnyrą.

Būtent šis turnyras puolėjui vėl priminė apie traumas. Atvirą lūžį pirmose rungtynėse patyręs futbolininkas iš aikštės buvo išgabentas greitosios pagalbos automobiliu.

Po metų ir savaitės jis grįžo į aikštę, tačiau skausmas privertė jį vėl gultis ant operacinio stalo – šįsyk tam, kad ištrauktų metalo plokštelę, sutvirtinusią kaulus. Sezono pabaiga vėl nuėjo šuniui ant uodegos.

Didžiulės pastangos sugrįžti ir pagaliau pajusti tikrą futbolo skonį Lukui sutrukdė dar viena trauma, patirta dar prieš sezono pradžią. Nors atrodė, kad pavyks grįžti greitai, tačiau realybė pasirodė kitokia.

Prieš savaitę L.Kochanauskas grįžo į treniruočių procesą, kurį pratęs nebe su „Trakais“, o su „Kauno Žalgiriu“.

„Su komanda išsprendėme klausimus, kurie tiko tiek man, tiek jiems. „Trakams“ visada būsiu dėkingas už šį laikotarpį, kad buvo su manimi. Ypač sunkiuoju laikotarpiu. Noriu padėkoti visiems: pradedant nuo Jano Nevoinos, administracijai, gydytojams, treneriams, žaidėjams.

Jie buvo su manimi ir tai labai vertinu. Džiaugiuosi, jog galėjau būti tokios nuostabios šeimos dalimi. Norėčiau palinkėti komandai sėkmės šį vakarą ir ateityje. Tikiu, kad žaidėjai padarys viską, kad šiandien laimėtų. Linkiu sėkmės įgyvendinant savo tikslus!“, – atsisveikindamas kalbėjo L.Kochanauskas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos