Liverpulio derbyje užfiksuotos lygiosios, "Man Utd", "Chelsea" ir "Man City" šventė pergales (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 6-asis pirmenybių turas, kuriame sužaistos septynerios rungtynės.

"Anfield" stadione įvyko Liverpulio derbis, kuriame "Liverpool" siekė įrodyti aikštės pranašumą prieš "Everton". Kovingoje dvikovoje Brendano Rodgerso rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų.

Pirmajame kėlinyje dominavo "raudonieji", tačiau Timo Howardo ginamų vartų taip lengvai pralaužti nepavyko. Keliais pavojingais smūgiais tai bandė padaryti Mario Balotelli.

Puikią progą pasižymėti 11-ąją minutę turėjo Adamas Lallana, kuris po tikslaus Steveno Gerrardo pakelto kampinio atliko smūgį į "Everton" vartus, tačiau ir vėl suspindėjo T.Howardas.

Roberto Martinezo problemos ir toliau tęsėsi - 30-ąją minutę traumą patyrė ir rungtynių tęsti nebegalėjo Kevinas Mirallas. Pastarąjį pakeitė patyręs Aidenas McGeady.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" ir toliau įrodinėjo, kad yra pranašesni už varžovus. 65-ąją minutę galiausiai krito pirmasis įvartis ir Stevenas Gerrardas baudos smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Tačiau per likusį laiką "Everton" nepasidavė ir įspūdingas lygiąsias išplėšėš Philas Jagielka, pasižymėjęs per pridėtą teisėjo laiką. Po lygiųjų abi komandos pasidalino po tašką.

Kitose rungtynėse lyderio pozicijoje žengiatis Londono "Chelsea" klubas sutriuškino "Aston Villa". Jose Mourinho treniruojamoje ekipoje pasižymėjo Diego Costa, Oscaras ir Willianas.

Taip pat pergalę rezultatyviame mače šventė "Manchester City" komanda, permainingose rungtynėse rezultatu 4-2 įveikusi "Hull City".

Louiso van Gaalo "Manchester United" ekipa namuose nepatyrė nesėkmės ir šį kartą rezultatu 2-1 palaužė "West Ham" vienuolikę. Pergalingus įvarčius pelnė Wayne'as Rooney bei Robinas van Persie.

"Liverpool" 1 - 1 "Everton"

65' [1 - 0] S.Gerrard

90' [1 - 1] P.Jagielka

"Chelsea" 3 - 0 "Aston Villa"

7' [1 - 0] Oscar

59' [2 - 0] D.Costa

79' [3 - 0] Willian

"Crystal Palace" 2 - 0 "Leicester City"

51' [1 - 0] F.Campbell

54' [2 - 0] M.Jedinak

"Hull City" 2 - 4 "Manchester City"

7' [0 - 1] S.Aguero

11' [0 - 2] E.Džeko

21' [1 - 2] E.Mangala (į savus vartus)

32' [2 - 2] A.Hernandez (11m. baudinys)

68' [2 - 3] E.Džeko

87' [2 - 4] F.Lampard

"Manchester United" 2 - 1 "West Ham"

5' [1 - 0] W.Rooney

22' [2 - 0] R.Van Persie

37' [2 - 1] D.Sakho

59' W.Rooney ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

"Southampton" 2 - 1 QPR

54' [1 - 0] R.Bertrand

66' [1 - 1] C.Austin

68' [2 - 1] G.Pelle

"Sunderland" 0 - 0 "Swansea"

80' A.Rangel ("Swansea") pašalintas iš aikštės