„Liverpool“ žygį titulo link pradėjo lygiosiomis su „Everton“ © PA nuotr.

Sekmadienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos intriguojančios 30-ojo turo rungtynės.

„Goodison Park“ stadione susigrūmė dvi Liverpulio ekipos – „Everton“ prieš „Liverpool“. Gana blanki dviejų nesutaikomų priešų akistata baigėsi be įvarčių – 0:0.

Pirmajame kėlinyje kiek ryškesnę persvarą turėjo „Liverpool“ futbolininkai, tačiau jie progų įvarčiais nepavertė.

Antrajame kėlinyje, o ypač artėjant rungtynės į pabaigą, arčiau pergalingo įvarčio buvo „Everton“ – sykį kamuolys pataikė į virpstą, o dar vienos atakos metu visai šalia vartų galva smūgiavo Dominicas Calvertas-Lewinas.

„Liverpool“ ekipa pergalės atveju jau kitame ture galėjo užsitikrinti čempionų titulą. Dabar dar teks palaukti – jiems iki titulo trūksta 5 taškų.

„Everton“ po lygiųjų kilstelėjo į 12-ąją poziciją.

„Everton“ 0:0 „Liverpool“