"Liverpool" turėjo paprakaituoti kovoje su "West Ham"

Pirmadienį vakare eilinę, tačiau nelengvą pergalę į turnyrinės lentelės sąskaitą įsirašė "Liverpool" futbolininkai.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai 27-oje Anglijos "Premier" lygoje po permainingos kovos 3:2 palaužė "West Ham" ir pratęsė kelionę čempionų titulo link.

9-ąją minutę "raudonuosius" į priekį išvedė Georginio Wijnaldumas, tačiau "plaktukai" jau po 3 minučių atsakė išlyginamuoju įvarčiu.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu "West Ham" įvarču, kurio autoriumi tapo po keitimo aikštėje vos apšilti kojas spėjęs Pablo Fronalsas.

"West Ham" turėjo visus šansus kovoti dėl trijų taškų, tačiau "Liverpool" dar kartą įrodė, kad "Premier" lygoje šį sezoną yra nepalaužiami.

68-ąją minutę rezultatą po vartininko klaidos išlygino Mohamedas Salah, o pergalę 81-ąją minutę padovanojo Sadio Mane, pasižymėjęs po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo.

"Liverpool" ir antroje vietoje esantį "Man City" skiria 22 taškai. "West Ham" ekipai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas per pastarąsias penkerias rungtynes.

"Liverpool" 3 - 2 "West Ham"
9' [1 - 0] G. Wijnaldumas
12' [1 - 1] I. Diopas
54' [1 - 2] P. Fornalsas
68' [2 - 2] M. Salah
81' [3 - 2] S. Mane

Straipsnio įvertinimas: 8 0
  • 1983 (IP: f6ca8c28f)

oj dave Pool nervu. bet uztat kos viskia dabar skanus. o mieli sunyciai gaila jusu, manau galvojot losit . bet ramiai , eikit miegot. o Pool fanus su sunkia pergale. jau nebetoli ta diena kada ir sampanas liesis ir feerverkai saudys

• 12
  • Sidney Cosby

Ginyba pool.vakar neatpazystama 2 golas is vis, stovi Gomezas su Van Diku ir ziuri , o tereikejo padet 1 zingsny i sona , daugiau plaktuku nebuvo salia, na priekis kaip visada dirbo is peties

• 9
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Taip sunki ,bet pelnyta pergale

• 8
  • Ziedas (IP: f31a83dc8)

Fabianskis antra ivarti padovanojo,bet pries tai salah smugi isgelbejo,galejo si karta liverpool ir be tasku likti,bet spaudimas dave rezultata,ir artejama vis dar prie rekordu

• 5
  • Tona (IP: f31a83dc8)

Gerai kad nesugebejo perkelti per alisona,paciam gale ,o I galva pataike,butu tik taskas o dabar 3, siaip saunuoliai,sunki pergale