"Liverpool" puolimo mašina nubloškė ir "West Ham" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį startavo 28-asis turas, kuriame šiandien iš viso buvo sužaistos septynerios rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko 2016 metų Anglijos čempionų tvirtovėje. "Leicester City" į pergalių kelią nesugrįžo - su "Stoke City" sužaista lygiosiomis rezultatu 1-1.

Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, kai visišką laisvę aikštės viduryje pajutęs Xherdanas Shaqiri puikiu smūgiu iš maždaug 20 metrų nuginklavo Kasperą Schmeichelį.

Tačiau antrajame kėlinyje "lapės" dar intensyviau priešinosi varžovams ir 70-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis, kai itin nesėkmingai Marco Albrightono stiprų perdavimą iš krašto atmušė vartininkas Jackas Butlandas.

Keturias rungtynes iš eilės pergalės iškovoti nesugebantis "Leicester" bent laikinam šoktelėjo į septintąją poziciją, o "Stoke" lieka priešpaskutinėje vietoje.

Kitose rungtynėse "Liverpool" namuose susitiko su "West Ham". Jurgeno Kloppo auklėtiniai sunkumų neturėjo - varžovus nugalėjo rezultatu 4-1.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Emre Canas, Mohamedas Salah, Roberto Firmino bei Sadio Mane. 59-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Michaelas Antonio.

"Liverpool" po pergalės bent laikinam pakilo į antrąją poziciją.

Likę susitikimai baigėsi "Brighton", "Watford" ir "Huddersfield" pergalėmis bei dar dvejomis lygiosiomis.

"Leicester" 1 - 1 "Stoke"
43' [0 - 1] X. Shaqiri
70' [1 - 1] J. Butland (į savus vartus)

"Liverpool" 4 - 1 "Wes Ham"
29' [1 - 0] E. Can
51' [2 - 0] M. Salah
57' [3 - 0] R. Firmino
59' [3 - 1] M. Antonio
77' [4 - 1] S. Mane

"Bournemouth" 2 - 2 "Newcastle"
17' [0 - 1] D. Gayle
45' [0 - 2] D. Gayle
80' [1 - 2] A. Smith
89' [2 - 2] D. Gosling

"Burnley" 4 - 1 "Southampton"
18' [1 - 0] G. Murray (11 m. baudinys)
69' [2 - 0] G. Murray
73' [3 - 0] A. Knockaert
86' [3 - 1] L. Dunk (į savus vartus)
90' [4 - 1] J. Lacadia

"Brighton" 1 - 1 "Swansea"
67' [1 - 0] A. Barnes
90' [1 - 1] M. Gabbiadini

"West Brom" 1 - 2 "Huddersfield"
48' [0 - 1] R. van La Parra
56' [0 - 2] S. Mounie

"Watford" 1 - 0 "Everton"
80' [1 - 0] T. Deeney