"Liverpool" po 11 m. baudinių serijos žengė į Anglijos lygos taurės finalą (VIDEO)

Antradienį "Anfield" stadione įvyko atsakomosios Anglijos lygos taurės ("Capital One Cup") pusfinalio rungtynės.

"Liverpool" palaikomas savo žiūrovų dar kartą susigrūmė su "Stoke City" futbolininkais. Įvartį pelnę "puodžiai" išplėšė pratęsimą, tačiau po 11 metrų baudinių serijos nusileido šeimininkams ir liko be išsvajoto finalo.

Svečiai iš Stoko aktyviau pradėjo rungtynes ir grėsmingiau atrodė atakuojant. Kitokio savo auklėtinių žaidimo Markas Hughesas ir tikėtis negalėjo, nes pirmajame susitikime "Liverpool" šventė pergalę rezultatu 1-0.

Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir atakos nurimo, tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai sulaukė savo progos ir įsiveržė į priekį, kai po tikslaus Bojano Krkičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto Marko Arnautovičius nuginklavo Simoną Mignolet.

Antrajame kėlinyje netrūko kovos ir pavojingų progų, tačiau po daugiau nei 90 minučių kovos rezultatas liko 0-1 ir komandos žengė į pratęsimą.

Jame realiausią progą pasižymėti turėjo traumą patyrusį Charlesą Adamą pakeitęs Marco van Ginkelis, prasiveržęs pro kelis "Liverpool" žaidėjus ir atlikęs smūgį, bet šeimininkams pasisekė - kamuolys pataikė į virpstą.

Taigi, Kloppo ir Hugheso vadovaujamos komandos turėjo susikauti 11 metrų baudinių serijoje. Joje prireikė septynių abiejų ekipų bandymų, tačiau S. Mignolet pavyko atremti du smūgius ir išvesti "Liverpool" į finalą.

Anglijos lygos taurės finale "Liverpool" klubui teks kautis su "Everton" - "Manchester City" poros nugalėtoju.

"Liverpool" 0 - 1 "Stoke City" (11 m. baudinių serija: 6-5)
(Pirmas mačas: 1-0, galutinis rezultatas: 1-1)
45' [0 - 1] M. Arnautovič

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8252071" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>