"Liverpool" pergalė Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Vienintelėse trečiadienį vykusiose Anglijos "Premier" lygos rungtynėse pergalę šventė "Liverpool", Londone 2-1 įveikę "West Ham" futbolininkus.

Svečiai pirmavo po 19 minutę prancūzo puolėjo Djibrilio Cisse įmušto įvarčio iš už baudos aikštelės ribų. "West Ham" pavyko išlyginti rezultatą tik prasidėjus antram kėliniui, kai smūgiu iš arti pasižymėjo Nigelas Reo-Cokeris.

Vis tik aktyviai žaidęs D.Cisse atstatė vieno įvarčio pranašumą 54-ą minutę, kai po Robbie Fowlerio perdavimo nuginklavo šeimininkų vartininką Jimmy Walkerį.

Iki rungtynių pabaigos likus aštuonioms minutėms po keitimo aikštėje pasirodęs ispanas Luisas Garcia apsistumdė su Haydenu Mullinsu ir teisėjas abiems žaidėjams skyrė raudoną kortelę.

Verta paminėti, kad šias rungtynes galima laikyti sekantį mėnesį vyksiančio FA Taurės finalo repeticija.

Londono "%c00248" 1 - 2 "%c00045"
19` [0 - 1] Djibril Cisse
46` [1 - 1] Nigel Reo-Coker
54` [1 - 2] Djibril Cisse