"Liverpool" palaužė "Southampton", "Tottenham" ir "Everton" išplėšė lygiąsias (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės trejos 26-ojo turo rungtynės.

"White Hart Lane" stadione ginklus tarpusavyje surėmė dvi Londono ekipos - "Tottenham" ir "West Ham". Mauricio Pochettino auklėtiniai rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias, 2-2.

Rungtynės prasidėjo "Spurs" dominavimu varžovų aikštės pusėje. Puikias progas pasižymėti ir "Tottenham" išvesti į priekį turėjo tiek Nabilas Bentalebas, tiek Harry Kane'as.

Vis dėlto 22-ąją minutę pirmasis įvartis krito ne į svečių vartus, o į šeimininkų. Puikaus perdavimo iš kairiojo krašto sulaukęs Cheikhou Kouyate'as galva nuginklavo Hugo Llorisą.

Antrojo kėlinio viduryje buvo pelnytas antrasis rungtynių įvartis. "West Ham" ekipos gretose išsiskyrė Diafra Sakho, kuris 62-ąją minute puikiu smūgiu padidino pranašumą.

81-ąją minutę "Tottenham" ekipai po Danny Rose'o įvarčio pavyko sušvelninti rezultatą, o rungtynių pabaiga pasidarė dar įdomesnė. Per pridėtą teisėjo laiką prie "West Ham" vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys ir jį realizuoti stojo Harry Kane'as, kurio smūgį atrėmė Adriano, tačiau vos po kelių sekundžių tas pats H.Kane'as išlygino rezultatą ir išplėšė tašką.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" namuose išsiskyrė lygiosiomis 2-2 su "Leicester City". Stevenas Naismithas 57-ąją minutę išvedė "irisus" į priekį, tačiau "Leicester" sugebėjo iki 70 minutės persverti rezultatą jų naudai ir tik 88-ąją minutę "Everton" pelnė įvartį, nulėmusį lygiąsias.

Paskutinėse vakaro rungtynėse tarpusavyje susitiko "Southampton" prieš "Liverpool". Brendano Rodgerso vadovaujama ekipa rezultatu 0-2 pranoko "šventuosius".

Pirmąjį įvartį nugalėtojų gretose pelnė Philippe'as Coutinho, pasižymėjęs įspūdingu smūgiu iš maždaug 25 metrų. Galutinį tašką šiame susitikime 73-ąją minutę padėjo varžovų klaida pasinaudojęs Raheemas Sterlingas.

Po pergalės "Liverpool" su 45 taškais pakilo į šeštąją vietą, o nuo trečioje vietoje žygiuojančio Londono "Arsenal" klubo "raudonieji" sumažino atsilikimą iki 3 taškų.

"Tottenham" 2 - 2 "West Ham"

22' [0 - 1] C.Kouyate

62' [0 - 2] D.Sakho

81' [1 - 2] D.Rose

90' [2 - 2] H.Kane

90' H.Kane ("Tottenham") nerealizavo 11m. baudinio

"Everton" 2 - 2 "Leicester"

57' [1 - 0] S.Naismith

63' [1 - 1] D.Nugent

70 [1 - 2] E.Cambiasso

88' [2 - 2] M.Upson (į savus vartus)

"Southampton" 0 - 2 "Liverpool"

3' [0 - 1] P.Coutinho

73' [0 - 2] R.Sterling