"Liverpool" nugalėjo "Newcastle" ir priartėjo prie ketvirtos "Premier" lygos vietos (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį sužaistos paskutinės 32-ojo turo rungtynės.

"Liverpool" savo žiūrovų palaikomame stadione susigrūmė su "Newcastle United" vienuolike. Brendano Rodgerso auklėtiniai rezultatu 2-0 iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl didžiojo ketverto.

"Raudonieji" nuo pat rungtynių pradžios rodė iniciatyvą ir jau 9-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai puikų perdavimą iš Jordano Hendersono sulaukęs Raheemas Sterlingas pademonstravo savo techninius sugebėjimus ir nuginklavo Timą Krulį.

Antrajame kėlinyje tas pats R.Sterlingas galėjo padėti galutinį tašką, tačiau 57-ąją minutę būdamas visiškai laisvas nesugebėjo pataikyti į vartų stačiakampį.

Vis dėlto, 70-ąją minutę Joe Alleno įvartis galutinai pribaigė "šarkas". 83-ąją minutę "Liverpool" futbolininkai sulaukė dar vienos dovanos - iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Moussa Sissoko, bet trečio įvarčio žiūrovai neišvydo.

Po pergalės "Liverpool" tik 4 taškais atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančio "Manchester City" klubo.

"Liverpool" 2 - 0 "Newcastle"

9' [1 - 0] R.Sterling

70' [2 - 0] J.Allen

83' M.Sissoko ("Newcastle") pašalintas iš aikštės