„Liverpool“ netikėtai suklupo prieš „Brighton“, J. Lingardas „West Ham“ gretose debiutavo dubliu © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienio vakarą sužaisti dar trys 22-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo susitikimai.

Netikėtą pralaimėjimą namų stadione patyrė „Liverpool“ futbolininkai, kurie rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Brighton“ pranašumą.

Vienintelį mačo įvartį 56-ąją minutę pelnė Stevenas Alzate'as.

Liverpulio klubui tai buvo antrasis pralaimėjimas namų stadione iš eilės ir Anglijso čempionai nesugebėjo pasinaudoti proga pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo „West Ham United“ ekipa, kuri 3:1 susitvarkė su „Aston Villa“.

Visi mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o „plaktukus“ į priekį 51-ąją minutę išvedė Tomašas Součekas.

Dar po penkių minučių svečių pranašumą padvigubino komandoje debiutavęs Jesse Lingardas.

Ollie Watkinsas 81-ąją minutę šeimininkų atsilikimą sušvelnino, bet vos po poros minučių antrąjį savo įvartį debiutinėse rungtynėse pelnė J. Lingardas.

„West Ham“ nuo ketvirtoje vietoje esančios „Liverpool“ ekipos atsilieka vos dviem taškais.

„Leeds“ 1:2 „Everton“