„Liverpool“ namuose susitvarkė su „West Ham“ vienuolike © REUTERS nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ namuose rezultatu 1:0 įveikė „West Ham“ futbolininkus.

Vienintelis rungtynių įvartis krito įpusėjus pirmąjam kėliniui. 22 minutę po Konstantinos Tsimikas'o aukšto perdavimo smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Darwinas Nunezas.

Darwinas Nunezas pirmame kėlinyje turėjo dar keletą itin pavojingų progų pasižymėti, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė.

Tačiau, blankiai atrodę „plaktukai“ gavo auksinę progą išlyginti rezultatą. „Liverpool“ gynėjas Joe Gomezas neapdairiai prasižengė savo baudos aikštelėje ir „West Ham“ turėjo progą pasižymėti nuo 11 metrų žymos. Visgi, baudinį uždirbusiam Jarrodui Bowenui nepavyko realizuoti standartinės situacijos ir rezultatas išliko 1:0.

Antrame kėlinyje Jurgeno Kloppo auklėtiniai turėjo iniciatyvą ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

Po šių rungtynių „Liverpool“ kyla į septintąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „West Ham“ išgyvena ne geriausius laikus ir šiuo metu tenkinasi trylikta vieta.