"Liverpool" krachas tęsiasi - išvykoje pralaimėta "Crystal Palace" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos dvejos 12-ojo turo rungtynės.

Londone "Crystal Palace" futbolininkai susitiko su "Liverpool" ekipa. Anglijos vicečempionai nesugebėjo išlaikyti persvaros ir pralaimėjo šeimininkams rezultatu 1-3.

2-ąją minutę Rickie Lambertas po Adamo Lallanos perdavimo išvedė "raudonuosius" į priekį, tačiau jau 17-ąją minutę išlygino rezultatą Dwightas Gayle'as.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" ekipa sulaukė netikėto pasipriešinimo iš šeimininkų. 78-ąją minutę Joe Ledley savo įvarčiu išvedė "Crystal Palace" į priekį, o galutinį tašką padėjo Mile'as Jedinakas.

Po pralaimėjimo "Liverpool" nukrito į 12-ąją poziciją, o Londono ekipa iš turnyrinės lentelės dugno pakilo į 15-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse Londono "Tottenham" klubas išplėšė pergalę prieš "Hull City" ekipą. "Liūtai" pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje "Spurs" išlygino rezultatą. Negana to, Christianas Eriksenas 90-ąją minutę išplėšė pergalę.

"Crystal Palace" 3 - 1 "Liverpool"

2' [0 - 1] R.Lambert

17' [1 - 1] D.Gayle

78' [2 - 1] J.Ledley

81' [3 - 1] M.Jedinak

"Hull City" 1 - 2 "Tottenham"

8' [1 - 0] J.Livermore

61' [1 - 1] H.Kane

90' [1 - 2] C.Eriksen

50' G.Ramirez ("Hull City") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • nei

vieno ekstra klases zaidejo, styvas siemet sedes, tai ir gaunasi vidutinis lygis, tik kad netgi geram vidutiniam dar truksta

• 0
  • ChichaBoy

Tikrai gaila ,kad liverpooliui nesiseka si sezona, noretusi matyt juos CL kita sezona su chesea,city ir United. Manau kad arsenalui atejo laikas pailset nuo CL sezona viena, gal atsikvosetu valdzia ir duotu daugiau pinigu wengerui.

• -1
  • Gremas

Koks klubas(vidutiniokai) tokie ir rezultatai(visutiniski)

• -1
  • maxevelis

Ne nu loserpool fanai tai rimtai trenkti, VIENINTELIS pergaliu garantas buvo suarez pernai, kokie dar rogersai ar kiti zaidejai, VIENAS istempe visa komanda, cia ir durnam aisku tas turetu buti, ka matome sy sezona kaip ant delno, sneka nesamones kur dingo tas pernykstis zaidimas, atsakymas aiskenis nei aiskus, isejo kartu su suarez..