„Liverpool“ išvykoje susitvarkė su „Brighton“ komandos futbolininkais © JumpStory nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiose rungtynėse „Liverpool“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė „Brighton“ ekipą.

Pačioje rungtynių pradžioje puikią progą išsiveržti į priekį turėjo šeimininkai. Nealas Maupayus gavo kamuolį pavojingoje situacijoje, tačiau jo smūgis skriejo šalia vartų.

Vis gi, 19 rungtynių minutę į priekį išsiveržė Kloppo auklėtiniai. Po puikaus Joelio Matipo perdavimo iš aikštės gilumos, Luisas Diazas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Toliau rungtynes kontroliavo „Liverpool“ komandos futbolininkai, o antrame kėlinyje jiems pavyko padvigubinti savo persvarą. Yvesas Bissouma sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Mohamedas Salah šaltakraujiškai realizavo standartinę situaciją ir rezultatas tapo 2:0.

Po šių rungtynių, „Liverpool“ vis dar išlieka antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo lyderio „Manchester City“ skiria trys taškai. Tuo tarpu, „Brighton“ ekipos futbolininkai tenkinasi tryliktąja pozicija.