„Liverpool“ išvykoje pervažiavo „Leeds“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ išvykoje 6:1 sutriuškino „Leeds“ vienuolikę.

Pirmasis mačo įvartis krito 35 minutę. Svečius į priekį išvedė Cody Gakpo.

Vos už 4 minučių rezultatas tapo 2:0. Šį kartą šeimininkų vartininką nuginkluoti pavyko Mohamedui Salah.

47 minutę „Leeds“ futbolininkams pavyko sušvelninti atsilikimą, kuomet pasižymėti pavyko Luisui Sinisterrai.

Visgi praleistas įvartis pažadino „Liverpool“ futbolininkų pyktį ir pastarieji smeigė 4 įvarčius atgal. 52 ir 74 minutėmis kamuolį į vartus pasiuntė Diogo Jota, o 64 minutę antrąjį savo įvartį pelnė ir Mohamedas Salah. Savąjį tikslų smūgį taip pat 90 minutę pridėjo ir Darwinas Nunezas.

Po šio susitikimo „Liverpool“ rikiuojasi aštuntoje pozicijoje. Tuo tarpu „Leeds“ tenkinasi šešiolikta vieta.