„Liverpool“ išvykoje palaužė mažumoje likusius „Newcastle“ futbolininkus © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienį vykusiame „Premier“ lygos mače „Liverpool“ išvykoje rezultatu 2:0 palaužė „Newcastle“ futbolininkus.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai savuosius įvarčius šiame susitikime pasiekė gana anksti. 10 minutę pasižymėjo Darwinas Nunezas, o 17 minutę svečių persvarą padvigubino kamuolį į vartus pasiuntęs Cody Gakpo.

Už keletos akimirkų „šarkų“ situacija pavirto į kritinę, kuomet 22 minutę vartininkas Nickas Pope'as po gana kuriozinio epizodo išvydo prieš save raudoną kortelę. Vartininkas taip pat negalės padėti savo ekipai „Carabao“ taurės finale.

Likusioje susitikimo eigoje „Newcastle“ turėjo keletą pavojingų progų sušvelninti atsilikimą, tačiau to jiems padaryti nepavyko, tad Eddie Howe auklėtiniai turėjo pripažinti „Liverpool“ futbolininkų pranašumą.

Šiuo metu „Newcastle United“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir dviem taškais lenkia laipteliu žemiau esančius „Tottenham“ futbolininkus. Tuo tarpu, „Liverpool“ kyla į aštuntąją vietą.