"Liverpool" ir "Man City" naująjį sezoną pradėjo pergalėmis (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi naujojo sezono kovos. Sekmadienį "Liverpool" klubui iššūkį metė nukraujavęs "Southampton" klubas.

"Anfield" stadione Brendano Rodgerso vadovaujama kariauna po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė svečius ir iškovojo pirmąją pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "raudonųjų" dominavimu. Jau 23-ąją minutę į "Southampton" vartus krito įvartis, kuomet po nuostabaus Jordano Hendersono perdavimo pasižymėjo Raheemas Sterlingas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau pavojingų progų, kurios baigtųsi įvarčiu, nebuvo sukurta. Visa kova persikėlė į antrąjį kėlinį, kuris sėkmingai prasidėjo svečiams.

Šį kartą sublizgėjo Dusanas Tadičius, kuris atliko puikų perdavimą baudos aikštėlejė Nathanieliui Clyne'ui ir šis galingu smūgiu nuginklavo Simoną Mignolet.

Po išlyginamojo įvarčio "Southampton" futbolininkai nenurimo ir toliau spaudė Anglijos vicečempionus, tačiau artėjant rungtynėms į pabaigą gavo skaudų antausį.

79-ąją minutę iš dešiniojo krašto perdavimą atlikęs R.Sterlingas sukūrė progą Danielui Sturridge'ui, kuris pelnydamas savo pirmąjį įvartį išplėšė "Liverpool" klubui pergalę.

Vėliau vykusiose rungtynėse "St.James Park" stadione naujokų kupina "Newcastle United" ekipa susitiko su titulą ginančia "Manchester City" komanda.

Kaip ir buvo galima tikėtis, Manuelio Pellegrini auklėtiniai pirmieji pasižymėjo šiame mače. Tai įvyko 38-ąją minutę, kai po gražaus Edino Džeko perdavimo kamuolį į tinklą siuntė Davidas Silva.

Antrojoje rungtynių dalyje savo progų išlyginti rezultatą turėjo ir Alano Pardew vadovaujami šeimininkai. Mačo pabaigoje puikių šansų neišnaudojo Ayoze Perezas bei Moussa Sissoko, tuo tarpu Sergio Aguero neklydo ir padėjo tašką atkakliose rungtynėse.

"Liverpool" 2 - 1 "Southampton"

23' [1 - 0] R.Sterling

56' [1 - 1] N.Clyne

79' [2 - 1] D.Sturridge

"Newcastle United" 0 - 2 "Manchester City"

38' [0 - 1] D.Silva

90'+2 [0 - 2] S.Aguero