"Liverpool" į pergalę atvedė dar vienas M. Salah 11 m. baudinys, "Chelsea" palaužė "Newcastle"

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį buvo sužaistos dar šešerios 22-ojo turo rungtynės.

Po patirto pirmojo pralaimėjimo praėjusiame ture į pergalių kelią grįžo "Liverpool" komanda. Vienintelis įvartis nulėmė pergalę prieš "Brighton", po kurios "raudonieji" bent laikinam susigrąžino septynių taškų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje svečiai iš Liverpulio turėjo rimtų problemų. "Brighton" ekipai nepavyko primesti savo žaidimo sąlygų, tačiau "Liverpool" strigo aikštės viduryje, kur susitvarkyti su kamuoliu negalėjo Jordanas Hendersonas bei Georginio Wijnaldumas.

Visgi antrajame kėlinyje "Liverpool" nepraėjus nei pilnoms penkioms minutėms įgijo pranašumą – Mohamedas Salah realizavo 11 metrų baudinį, kurį pats ir uždirbo.

Per likusį antrojo kėlinio laiką "Liverpool" dar turėjo progų padidinti pranašumą, tačiau daugiau įvarčių nebekrito.

Kitose rungtynėse vieno įvarčio skirtumu triumfavo "Southampton", "Watford" ir "Burnley" komandos, o dėl išlikimo kovojančios "Cardiff" ir "Huddersfield" ekipos pasidalino po tašką.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Londono "Chelsea" ekipa po sunkios kovos palaužė "Newcastle". Pedro išvedė "mėlynuosius" į priekį, tačiau varžovai kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą.

Visgi į pergalę "Chelsea" atvedė Willianas, 57-ąją minutę paleidęs fantastišką šūvį į varžovų vartus.

"Chelsea" po pergalės prie "Tottenham" priartėjo iki taško. "Arsenal" nuo "mėlynųjų" jau atsilieka šešiais taškais.

"Brighton" 0 - 1 "Liverpool"
50' [0 - 1] M. Salah (11 m. baudinys)

"Burnley" 2 - 1 "Fulham"
2' [0 - 1] A. Schurrle
20' [1 - 1] J. Bryan (į savus vartus)
23' [2 - 1] D. Odoi (į savus vartus)

"Crystal Palace" 1 - 2 "Watford"
38' [1 - 0] C. Cathcart (į savus vartus)
67' [1 - 1] C. Cathcart
75' [1 - 2] T. Cleverley

"Leicester" 1 - 2 "Southampton"
11' [0 - 1] J. Ward-Prowse
45' [0 - 2] S. Long
58' [1 - 2] W. Ndidi
45' Y. Valery ("Southampton") pašalintas iš aikštės

"Cardiff" 0 - 0 "Huddersfield"

"Chelsea" 2 - 1 "Newcastle"
9' [1 - 0] Pedro
40' [1 - 1] C. Clark
57' [2 - 1] Willian