„Liverpool“ futbolininkai buvo pažeminti Neapolyje, „Tottenham“ laimėjo po Richarlisono dublio © AP nuotr.

Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaisti dar šeši mačai. Viename iš jų „Napoli“ netikėtai 4:1 pažemino „Liverpool“ futbolininkus.

Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3:0 Luciano Spaletti auklėtinių naudai.

5-ąją minutę nuo 11 m žymos pasižymėjo Piotras Zielinskis. 18-ąją minutę tokią pačią galimybę turėjo Victoras Osimhenas, tačiau jo smūgį atrėmė Alissonas.

31-ąją minutę rezultatą pavyko padvigubinti Andre Zambo Anguissa. Prieš pat kėlinio pabaigą savo įvartį pelnė ir Giovanni Simeone. „Cholito“ į aikštę žengę pakeisdamas traumuotą V. Osimheną.

Antrojo kėlinio pradžioje „Napoli“ nesustojo ir Zielinskis pelnydamas „dublį“ rezultatą pavertė 4:0. Netrukus paguodos įvartį pelnė „Liverpool“ puolėjas Luisas Diazas.

Kitose rungtynėse „Tottenham“ nelengvai 2:0 įveikė „Marseille“ ekipą.

Pergalę Antonio Conte ekipai padovanojo Richarlisono dublis. Čempionų lygoje debiutavęs puolėjas abu įvarčius pelnė su galva vėlai rungtynėse: 76-ąją ir 81-ąją minutę.