„Liverpool“ futbolininkai atsitiesė įveikdami „Ajax“ © Action Images via Reuters nuotr.

„Liverpool“ futbolininkai po dviejų nelaimėtų rungtynių iš eilės sugebėjo atsitiesti rungtynėse su Amsterdamo „Ajax“ komanda.

Antrajame Čempionų lygos ture Jurgeno Kloppo auklėtiniai 2:1 dramatiškai įveikė svečius iš Amsterdamo.

17-ąją minutę rezultatą „Liverpool“ naudai persvėrė Mohamedas Salah.

27-ąją minutę fantastiškai ataką užbaigęs Mohammedas Kudusas atstatė lygybę šiame mače.

Antrajame kėlinyje puikią progą išvesti „Ajax“ į priekį turėjo Daley Blindas, tačiau proga buvo neišnaudota. „Liverpool“ taip pat kūrė progas ir spaudė savo varžovus.

Galiausiai „raudoniesiems“ pavyko įsiveržti į priekį 89-ąją minutę. Joelio Matipo smūgiuotas kamuolys po kampinio kirto vartų liniją, o Dušanas Tadičius nesugebėjo laiku atmušti kamuolio su galva, Amsterdamo ekipos vartininkas Pasveeras taip pat negelbėjo.

Rytoj bus sužaistas kitas A grupės mačas tarp „Rangers“ ir „Napoli“, o šiuo metu tris komandos grupėje turi po 3 taškus.