"Liverpool" atsitiesė triuškinama pergale prieš  "Fulham" © Eurofootball.lt
Vienintelėse trečiadienio Anglijos "Premier" lygos rungtynėse puikią pergalę iškovojo ir po itin nesėkmingos praėjusios savaitės atsitiesė trečioje vietoje žengiantys "Liverpool" futbolininkai, kurie net 5-1 sutriuškino Londono "Fulham" vienuolikę.

"%c00045" 5 - 1 Londono "%c00044"
16` [1 - 0] Robbie Fowler
25` [1 - 1] Collins John
34` [2 - 1] Michael Brown (į savus vartus)
70` [3 - 1] Fernando Morientes
89` [4 - 1] Peter Crouch
90` [5 - 1] Stephen Warnock

Šeimininkams į priekį išsiveržti prireikė šešiolikos minučių - po Harry Kewello pakelto kampinio kamuolį galva komandos draugui "numetė" Luisas Garcia ir prie tolimojo virpsto buvęs žiemą į "Liverpool" sugrįžęs Robbie Fowleris išvedė šeimininkus į priekį. Tai buvo pirmasis anglo įvartis po sugrįžimo į "Liverpool" per žiemos transferų langą.

Praėjus kiek mažiau nei dešimt minučių "Fulham" pavyko išlyginti rezultatą - greitos kontraatakos metu vienas prieš vartininką atsidūręs olandas Collinsas Johnas nesuklydo ir pasiuntė kamuolį Pepe Reinai tarp kojų. Dar po dešimties minučių "Liverpool" vėl turėjo vieno įvarčio persvarą, kai įvartį į savus vartus įsimušė Michaelas Brownas, į vartus pasiuntęs australo H.Kewello skersuotą kamuolį.

70 rungtynių minutę Fernando Morientesas pradėjo "Fulham" triuškinimą, sumaištyje "Fulham" baudos aikštelėje pasiuntęs kamuolį į svečių vartus. 89 rungtynių minutę rezultatas tapo 4-1, kai po Djibrilio Cisse perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį atgal "atmetė" Stevenas Gerrardas, o reikiamu laiku reikiamoje vietoje atsidūręs Peteris Crouchas vos prilietęs kamuolį nukreipė jį į tuščius vartus.

Paskutinę "vinį į "Fulham" karstą įkalė" Stephenas Warnockas, jau per pridėtįnį laiką įmušęs penktą įvartį į Londono ekipos vartus: po gynėjų klaidos į vartus iš vos kelių metrų atstumo smūgiavo Luisas Garcia, tačiau jo bandymą atrėmė "Fulham" vartininkas. Vis tik tai neapsaugojo svečių vartų nuo įvarčio, kadangi kamuolys atšoko tiesiai S.Warnockui po kojomis ir šis iš baudos aikštelės centro niekieno netrukdomas pasiuntė kamuolį į vartus.