Lionelio Messi ateitis: GYVAI © AP nuotr.

Lionelio Messi ateitis yra viena iš įdomiausių ir labiausiai spekuliuojamų temų šios vasaros pradžioje. 

Eurofootball.lt pristato naujieną, kurioje atnaujins informaciją dėl argentiniečio ateities ir kitos jo karjeros stotelės.


Birželio 5d. 12:00. „La Liga“ patvirtino „Barcelonos“ ekonominį planą. Katalonams didėja šansai prisivilioti Lionelį Messi („relevo“). 

Birželio 5d. 14:00. Jorge Messi buvo susitikęs su „Barcelonos“ prezidentu Joanu Laporta (Toni Juanmarti)

Birželio 5d. 15:00. Jorge Messi: „Leo nori sugrįžti į „Barceloną“, o aš būčiau laimingas matydamas jį ten žaidžiantį. „Barcelona“ yra vienas iš Leo pasirinkimų.“

Birželio 5d. 19:00. Messi žmona Antonella ir vaikai nori sugrįžimo tik į „Barceloną“ (Ispanijos spauda)

Birželio 6d. 14:00. Saudo Arabijos klubas „Al-Hilal“ pasiūlė naują pasiūlymą argentiniečiui (Gerard Romero)

Birželio 6d. 14:30. Lionelis Messi jaučia spaudimą. Jo prioritetas yra grįžimas į Katalonijos ekipą, tačiau jis nori kuo greičiau priimti sprendimą (Fernando Polo).

Birželio 6d. 15:40. Joanas Laporta ir Jorge Messi susitarė dėl naujo susitikimo. „Barcelona“ artimiausiu metu gali pateikti pasiūlymą (Carmen Torres – „Marca“).

Birželio 6d. 18:00. „Barcelonos“ planas – trečiadienį pateikti pasiūlymą (Javi Miguel Club)

Birželio 6d. 21:30. Lionelis Messi turi palaukti, Katalonijos klubui reikia parduoti žaidėjus. Šiuo metu sprendimas priklauso argentiniečiui, ar jis lauks, ar pasirinks kitą klubą (Gerard Romero)

Birželio 6d. 23:45. Puolėjas priims sprendimą per artimiausias valandas. Jis neturi garantijų iš „Barcelonos“, kad šie transfero atveju jį sugebėtų užregistruoti iki rugpjūčio 31 dienos „La Liga“ pirmenybėse (Gaston Edul)

Birželio 7d. 11:00. Lionelis Messi bent kol kas atmetė „Al-Hilal“ pasiūlymą. Tarp variantų lieka Majamio „Inter“ ir „Barcelonos“ klubai („The Athletic“)

Birželio 7 d. 13:00. Argentinietis artėja prie susitarimo su „Inter“ ekipa. „Barcelonos“ klube – daug pesimizmo dėl šios situacijos (Ispanijos spauda)

Birželio 7d. 16:45. Lionelis Messi keliasi į Majamio „Inter“ ekipą (Ispanijos žiniasklaida)

Birželio 7d. 19:30. Argentinietis priėmė sprendimą keltis į „Inter“ ekipą. Per artimiausias valandas jis paaiškins savo sprendimą (Fabrizio Romano) 

Birželio 7 d. 21:00. Puolėjui paskutinę minutę „Al-Hilal“ ekipa pasiūlė 1,5 mlrd. eurų per 3 metus, tačiau, panašu, pasiūlymas priimtas nebus (Helena Cordis)


Papildoma informacija: „Al-Hilal“ Lioneliui Messi yra pateikę pasiūlymą, kuris siekia beveik milijardą eurų per dvejus metus. Šis pasiūlymas turi terminą.

Tuo pačiu metu argentiniečiui pasiūlymą yra pateikęs ir Majamio „Inter“ klubas.