„Lille“ titulo gynybą pradėjo dramatiškomis lygiosiomis prieš „Metz“ © imago images/PanoramiC nuotr.

„Ligue 1“ pirmas 2021/22 sezono turas jau įsibegėjo, o čempionų titulą ginantis „Lille“ klubas pirmajame ture sužaidė 3:3 lygiosiomis su „Metz“ ekipa.

Šiose rungtynėse pirmi pelnė įvartį „Lille“ futbolininkai, kai po kampinio įvartį mušė Svenas Botmanas.

Tačiau vėliau „Metz“ atsakė net trijais įvarčiais. 31 minutę pasižymėjo Fabienas Centonze'as, o pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį pridėjo dar ir Matthieu Udol. Antrojo kėlinio pradžioje dar vieną įvartį pridėjo F. Centonze'as ir rezultatas tapo 3:1, tačiau 56 minutę „Metz“ Boubakar Kouyate sugebėjo raudoną kortelę gauti po grubios pražangos ir tuomet iniciatyvą vėl perėmė „Ligue 1“ čempionai.

81-ąją minutę rezultatą sušvelnino Jonathanas Ikone, o rezultatą išlygino Burakas Yilmazas kone paskutinę rungtynių ataką įmušęs įvartį, prie kurio nemažai prisidėjo ir varžovų vartininkas, kadangi nuo jo kamuolys nuskriejo į vartus ir rezultatas tapo 3:3.

Šiandien tarp įdomesnių rezultatų taip pat galima paminėt, jog „Rennes“ nesugebėjo įveikti „Lens“ ekipos namuose ir sužaidė 1:1, o „Bordeaux“ nusileido savo namuose „Ligue 1“ naujokams „Clermonte Foot“ 0:2.