„Lille“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Troyes“ © AFP nuotr.

Sekmadienį vykusiose „Ligue 1“ rungtynėse „Lille“ namuose rezultatu 5:1 sutriuškino „Troyes“ futbolininkus.

„Lille“ pirmąjame kėlinyje pelnė pirmuosius du rungtynių įvarčius. 16 minutę pasižymėjo Mohamedas Bayo, o 45+2 minutę savo ekipos persvarą padvigubino Jonathanas Davidas.

47 minutę Mohamedas Bayo į savo sąskaitą įsirašė dublį ir rezultatas tapo 3:0.

65 minutę atsilikimą sušvelnino „Troyes“ ekipos puolėjas Mama Balde. Visgi, „Lille“ ekipa atstatė trijų įvarčių pranašumą 75 minutę, kai oponentų vartininką nuginklavo Alanas Virginius.

88 minutę rezultatas jau tapo 5:1. Triuškinamą pergalę penktuoju komandos įvarčiu įtvirtino Jonathanas Davidas.

Po šių rungtynių „Lille“ rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje taškais susilygindami su atitinkamai ketvirtoje ir penktoje vietoje esančiais „Rennes“ ir „Monaco“ klubais.