"Ligue 1" starte - PSG pergalė bei sunkiai pasiektos "Monaco" lygiosios (VIDEO)

Penktadienį vakare Prancūzijoje startavo naujasis 2016-17 metų "Ligue 1" sezonas.

Atidarymo rungtynėse susigrūmė šalies čempionai Paryžiaus "Saint-Germain" ir "Bastia" futbolininkai. Unai Emery treniruojama komanda išvykoje turėjo sunkumų, tačiau artėjant rungtynėms į pabaigą išplėšė minimalią pergalę.

PSG visą rungtynių laiką dominavo su kamuoliu, tačiau pralaužti varžovų gynybą buvo itin sunku. Vis dėlto 74-ąją minutę buvo pasiektas pergalingas įvartis, kai po Jese Rodriguezo bandymo pirmasis prie kamuolio suskubęs gynėjas Layvinas Kurzawa akrobatišku stiliumi pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Kitose rungtynėse susigrūmė "Monaco" prieš "Guingamp". Pastarieji šioje dvikovoje buvo įgiję net dviejų įvarčių pranašumą, tačiau charakterį mačo pabaigoje pademonstravę Monako futbolininkai išplėšė lygiąsias rezultatu 2-2.

Išvykoje žaidusi "Guingamp" vienuolikė po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-0. Vis dėlto antrajame kėlinyje "Monaco" parodė ragus ir Fabinho bei Bernardo Silvos įvarčiai atnešė pirmuosius taškus.

"Bastia" 0 - 1 PSG
74' [0 - 1] L. Kurzawa

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9574001" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Monaco" 2 - 2 "Guingamp"
29' [0 - 1] M. Diallo
37' [0 - 2] S. Privat
71' [1 - 2] Fabinho (11 m. baudinys)
84' [2 - 2] B. Silva