Ligue 1: "Saint Etienne" 5-0 nepasigailėjo "Nice", o "Marseille" palaužė "Monaco"

Sekmadienį buvo žaidžiami ir Prancūzijos čempionato susitikimai.

Anksčiausiame iš jų "Montpellier" komanda svečiuose vienintelio paskutinėmis minutėmis pelnyto Anthony Mounier įvarčio privertė pasiduoti "Lens" ir įgijo trijų taškų persvarą prieš vakar pralaimėjusį aštuntojoje vietoje esantį "Lille".

Penktojoje pozicijoje įsitaisę "Saint Etienne" futbolininkai namuose sutriuškino "Nice" vienuolikę. Penkis įvarčius šeimininkams pelnė skirtingi žaidėjai. Iškovoti trys taškai buvo ne tik svarbūs išlaikant pozicijas kovoje dėl UEFA Europos lygos, bet "Marseille" ekipai nugalėjus "Monaco" atsirado realūs šansai įšokti ir į Čempionų lygos traukinį.

Monako komanda šiame susitikime jau pirmąją minutę pasižymėjusio Joao Moutinho dėka pirmavo, bet antrojo kėlinio pabaigoje Marcelo Bielsos kariauna varžovų gynybą pralaužti visgi sugebėjo, o pergalės kalviais tapo Andre Ayew bei Romainas Alessandrini.

"Lens" 0 - 1 "Montpellier"
65' Loiik Landre ("Lens") pašalintas iš aikštės

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>