"Ligue 1": Pirmas turas © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį startavo 2004/2005 "Ligue 1" sezonas. EuroFootball.lt jums pabandys trumpai apžvelgti svarbiausias pirmojo turo rungtynes.

Pirmosios naujojo sezono rungtynės buvo žaidžiamos penktadienį. Susitiko vidutiniokė "Nice" ir trijų pastarųjų sezonų nugalėtojai "Lyon". Po labai atkaklios kovos minimalia persvara vistik nugalėjo Lyono futbolininkai. Vienintelį rungtynių įvartį 76-ąją minutę pelnė "Lyon" brazilas Giovane Elberas.

Sunkumų pirmajame čempionato ture turėjo ir likusios didžiojo ketverto ekipos ("Marseille", "Monaco" bei "P.S.G" - aut. pastaba).

"Monaco" klubui rungtynių su naujokais "Saint-Etienne" pradžia žadėjo labai sėkmingą mačą - jau po pirmąją rungtynių minutę įmušto Javiero Chevantono įvarčio "raudonai balti" išsiveržė į priekį. Tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko sukurti tose rungtynėse. Nepaisant to ir "Saint-Etienne" futbolininkai neparodė nieko ispūdingo, tad rungtynės taip ir baigėsi, švieslentėje degant rezultatui 0-1.

Prieš čempionato startą viena iš favoričių laimėti auksą laikyta Marselio komanda taip pat tik minimaliu skirtumu įveikė vidutiniokus "Bordeaux". Lemiamą ir tuo pačiu vienintelį rungtynių įvartį paskutinę mačo minutę pelnė Battlesas.

Visišką fiasko pirmosiose rungtynėse patyrė sostinės "P.S.G" ekipa. Ji po dviejų įvarčių, praleistų per dvi minutes, nesugebėjo atsitiesti ir buvo priversta pripažinti "Rennes" pranašumą rezultatu 2-1. "Rennes" į priekį išsiveržė po 22-ąją minutę Sorlino pelnyto įvarčio. Jau po minutės skirtumą padvigubino Alexandras Frei'us ir nors Pedro Pauleta sugebėjo sušvelninti rezultatą, Paryžiaus ekipai pralaimėjimo išvengti nepavyko.

Nepasisekė ir "Auxerre" ekipai, kuri net 2-0 nusileido "Lille" klubui. Pirmuosius savo taškus "Ligue 1" iškovojo naujokės "Caen" ir "Istres" ekipos, tarpusavio dvikovą baigusios taikiai 1-1.

Pirmojo turo rezultatai:

"%c00090" - "%c00055" 0 - 1
76' %p00576

"%c00146" - "%c00036" 0 - 1
1' %p01935

"%c00031" - "%c00034" 2 - 1
43' Ghisofli [1 - 0]
46' %p00603 [1 - 1]
81' Vairelles [2 - 1]

"%c00206" - "%c00207" 1 - 1
4' %p02997 [0 - 1]
16' Watier [1 - 1]

"%c00094" - "%c00025" 2 - 0
44' %p01044
46' Dernis

"%c00071" - "%c00064" 1 - 0
90' Battles

"%c00096" - "%c00066" 1 - 0
87' Socrier

"%c00067" - "%c00023" 2 - 1
22' %p00779 [1 - 0]
23' %p00784 [2 - 0]
39' %p00314 [2 - 1] (11m.)

"%c00065" - "%c00026" 1 - 0