"Ligue 1" pergales švente "Saint-Etienne" ir "Lyon" (VIDEO)

Šiandien sužaisti šeši Prancūzijos čempionato susitikimai.

Lengvą pergalę namuose šventė "Saint-Etienne" klubas, namuose parklupdęs "Reims" vienuolikę. Ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelė užimanti ekipa savo varžovus sutriuškino rezultatu 3-0.

Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė Robertas Beričius bei Valentinas Eyssericas, o į "Reims" komandoje į savus vartus įsimušė Prince'as Oniangue.

Praeitame ture pirmąją pergalę šventęs "Ligue 1" naujokas "GFC Ajaccio" šįvakar laimėjo dar kartą. Ajačo salos ekipai Mohamedo Larbi dublio dėka pavyko palaužti "Bordeaux" komandą.

Tuo tarpu bent laikinai į antrąją vietą pavyko pakilti praėjusio sezono vicečempionui "Lyon", kuris jų pačių aikštėje privertė pasiduoti čempionato autsaiderius "Troyes" futbolininkus.

Šeimininkai jau nuo 36-osios minutės žaidė be pašalinto Corentino Jeano, tačiau svečiams pralaužti jų gynybą pavyko tik sužaidus daugiau nei pusę antrojo kėlinio, kuomet nuo 11 metrų žymos įvartį pelnė Claudio Beauvue. Įdomu, kad baudinys nebuvo patikėtas praėjusių metų "Lyon" lyderiui Alexandre'ui Lacazette'ui.

"Saint-Etienne" 3 - 0 "Reims"

"GFC Ajaccio" 2 - 0 "Bordeaux"

"Guingamp" 2 - 2 "Lorient"

"Troyes" 0 - 1 "Lyon"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8071369" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Bastia" 1 - 0 "Caen"

"Toulouse" 1 - 1 "Montpellier"