Ligue 1: "Nice" ir "Marseille" laimėjo, "Saint-Etienne" ir "Lyon" mačą sutrikdė sirgaliai (VIDEO)

Pirmajame šios dienos Prancūzijos čempionato susitikime tarp "Nice" bei "Dijon" vėl pasižymėjo didžiausia pirmojo klubo žvaigždė Mario Balotelli.

40-ąją minutę italas realizavo Alassane'o Plea uždirbtą 11 metrų baudinį ir, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis rungtynių įvartis. Jis atnešė "Nice" pergalę, po kurios komanda atitrūko nuo iškritimo zonos.

Tiesa, Balotelli pačioje mačo pabaigoje parodė save ir iš blogosios pusės. Snaiperis sugebėjo grubiai prasižengti prieš varžovų gynėją Cedricą Yambere bei prieš savo akis išvydo raudoną kortelę.

Praėjus šiek tiek laiko po pirmųjų rungtynių "Marseille" nepaliko jokių vilčių "Caen" futbolininkams. Pastarieji laikėsi beveik visą pirmąjį kėlinį, tačiau Luizo Gustavo įvartis prieš pat pertrauką leido uostamiesčio vienuolikei visiškai atsipalaiduoti.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui pasižymėjo Florianas Thauvinas bei Morganas Sansonas, o vėliau susitikimas galiausiai baigėsi Kosto Mitroglou ir dar vienu Thauvino įvarčiu. Tai leido "Marseille" išlikti ketvirtojoje pozicijoje.

Tuo pat metu pergalę prieš kitus autsaiderius pasiekė iškritimo zonoje netikėtai atidūręs "Lille" klubas, kuris "Metz" ekipą įveikė rezultatu 3-0. Čia dubliu pasižymėjo Nicolas Pepe bei dar vieną tikslų smūgį pridėjo Faresas Bahlouli.

Vėlai vakare vyko "Saint-Etienne" bei "Lyon" akistata. Prieš jai prasidedant šį mačą buvo galima laikyti centriniu visame ture, tačiau futbolininkams žengus į aikštę Bruno Genesio auklėtiniai dominavo.

Juos jau 11-ąją minutę į priekį išvedė Memphis Depay'us, o pirmajam kėliniui įpusėjus tolimu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Nabilis Fekiras.

47-ąją minutę tas pats Fekiras išprovokavo Leo Lacroix pražangą, už kurią šis užsidirbo raudoną kortelę, tad dvikovos baigtis tapo galutinai aiški. Po Mariano Diazo ir Bertrando Traore įvarčių bei dar vieno Fekiro tikslaus smūgio rezultatas tapo jau 5-0.

Visgi, nors rungtynės jau artėjo į pabaigą, iškart po pastarojo epizodo rungtynes teko laikinai nutraukti, nes žaidėjai nebevaldė emocijų bei ėmė vieni su kitais stumdytis. Negana to, į aikštę ėmė plūsti sirgaliai, kuriuos teko stabdyti gausioms apsaugos pajėgoms.

Rungtynės galiausiai buvo pratęstos ir pakeitus Fekirą "Lyon" iškovojo triuškinančią pergalę.

"Nice" 1 - 0 "Dijon"
[1-0] 40' Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)
89' Mario Balotelli ("Nice") pašalintas iš aikštės

"Metz" 0 - 3 "Lille"
[0-1] 45' Nicolas Pepe (iš 11 metrų baudinio)
[0-2] 67' Fares Bahlouli
[0-3] 87' Nicolas Pepe

"Saint-Etienne" 0 - 5 "Lyon"
[0-1] 11' Memphis Depay
[0-2] 26' Nabil Fekir
47' Leo Lacroix ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės
[0-3] 58' Mariano Diaz
[0-4] 65' Bertrand Traore
[0-5] 86' Nabil Fekir