Ligue 1: Ketvirtas turas © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį buvo sužaistas ketvirtasis Prancūzijos lygos turas, kuriame netrūko
staigmenų ir įvarčių.

Didžiausią staigmeną pateikė "Metz" klubas, kuris nugalėjo "Marseille" ekipą ir pakilo į turnyrinės lentelės pirmąją vietą. Puikiai pasirodė buvęs "Basel" žaidėjas Hervė Tumas, kuris buvo šių varžybų herojus. Jau po 12-ąją minutę pelnyto Tumo įvarčio "Metz" išsiveržė į priekį, tačiau tuo pačiu atsakė Peguy Luyindula (%p00578). Ir tuo viskas nesibaigė. Po per paskutines 2 minutes pelnytų Tumo ir Stephane Borbiconi ivarčių "Metz" klubas šventė pergalę.

Vakaro kova vyko tarp praėjusio sezono UEFA Čempionų Lygos finalininkės "Monaco" ir "Lens" ekipos. Pirma įvartį įmušė "Monaco" vienuolikė. Po buvusio "Inter" puolėjo Mohammedo Kallono (%p01347) įvarčio "Monaco" išsiveržė į priekį, bet likus 4-ioms minutėms iki pertraukos Nicolas Gilletas išlygino rezultatą. Daugiau įvarčių nebuvo įmušta.

Įdomiausias susitikimas įvyko tarp "Nantes" ir "Toulouse" klubų. Po 2-ąją minutę įmušto įvarčio "Toulouse" išsiveržė į priekį. "Nantes" nusprendė lengvai nepasiduoti ir 33 minutę rezultatą išlygino, tačiau po 6 minučių "Toulouse" įmušė dar vieną kartą ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 1-2. Antrame kėlinyje jau dominavo "Nantes" žaidėjai, kurie 88-ąją minutę imušė dar vieną įvartį ir išplėšė lygiasias.

Po keturių turų pirmaujanti "Metz" komanda turi 10 taškų, 9 turi "Auxerre", "Lens" ir Toulouse" ekipos turi po 8 taškus.

Ketvirtojo turo rezultatai:

"%c00064" 2 - 0 "%c00065"
38' (1-0) Ciril Rool
86' (2-0) Lilian Laslandes (11m.)

"%c00026" 1 - 1 "%c00067"
2' (0-1) Alexander Frei
20' (1-1) Lilian Marcelinho

"%c00025" 1 - 0 "%c00206"
90' (1-0) Lionel Mathis

"%c00093" 1 - 1 "%c00036"
7' (0-1) Mohammed Kallon
41' (1-1) Nicolas Gillet

"%c00055" 1 - 0 "%c00094"
8' (1-0) Pierre Alan Frau

"%c00071" 1 - 3 "%c00096"
12' (0-1) Herve Tum
27' (1-1) Peguy Luyindula
89' (1-2) Stephane Borbiconi
90' (1-3) Herve Tum

"%c00066" 2 - 2 "%c00092"
2' (0-1) Pascal Delhommeau (į savo vartus)
33' (1-1) Mamadou Bagayoko
39' (1-2) Pantxi Sirieix
83' (2-2) Nicolas Savinaud

"%c00034" 1 - 1 "%c00207"
16' (1-0) Mickael Pagis
47' (1-1) Moussa NDiaye

"%c00023" 2 - 2 "%c00146"
65' (0-1)Frederic Piquionne
71' (1-1) Pedro Pauleta (11m.)
74' (2-1) Bartholomew Ogbeche
88' (2-2) Frederic Piquionne