"Ligue 1" čempionai sezoną pradėjo sunkia pergale (VIDEO)

Šį vakarą rungtynėmis tarp "Monaco" bei "Toulouse" startavo Prancūzijos čempionatas.

Nugalėtojų titulą ginantys Leonardo Jardimo auklėtiniai jį nuo pirmųjų minučių pradėjo aktyviai ir puikų šansą pasižymėti iš karto turėjo jaunasis talentas Kylianas Mbappe. Visgi, jam nepavyko, o jau po kelių akimirkų kamuolį į vartus pasiuntė varžovų saugas Zinedine'as Machachas.

Po besitęsusio dominavimo pagal kamuolio kontrolę bei dar kelių pavojingų atakų "Monaco" gretose rezultatą išlygino gynėjas Jemersonas, galva įmušęs po Joao Moutinho perdavimo nuo kampinio gairelės. Švieslentėje po pirmojo kėlinio degė vienetai.

Vėliau vaizdas aikštėje nesikeitė, bet progų turėjo abi komandos, o Andy Delortui puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės netgi pavyko "Toulouse" dar kartą išvesti į priekį.

Po šio akibrokšto jau teko prabilti vienai pagrindinių čempionų žvaigždžių Radameliui Falcao, kuris, kaip ir jo komandos draugas, įmušė įvartį galva.

Galiausiai, lemtinga tapo 70-oji rungtynių minutė, kuomet Fabinho uždirbto baudos smūgio stojo atlikti jau minėtas Moutinho. Jis atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą, o šį išnaudojo kitas vidurio gynėjas Kamilis Glikas.

Nuskambėjus galutiniam švilpukui paaiškėjo, jog lenko smūgis buvo lemiamas ir "Monaco" šventė nelegvą pergalę rezultatu 3-2. Tai naujoko Yuri Tielemanso debiuto tikrai nesugadino - 87-ąją minutę jis aikštėje prisijungė prie jau pirmaujančių ekipos draugų.

"Monaco" 3 - 2 "Toulouse"
[0-1] 6' Zinedine Machach
[1-1] 28' Jemerson
[1-2] 53' Andy Delort
[2-2] 58' Radamel Falcao
[3-2] 70' Kamil Glik