Lietuvos vaikinų U-16 rinktinė turnyrą Kroatijoje pradėjo lygiosiomis © lff.lt nuotr.

Lietuvos vaikinų (2006 m. gimusių ir jaunesnių) tarptautinį turnyrą Zagrebe pradėjo rezultatyviomis lygiosiomis.

Pirmose turnyro rungtynėse Rolando Džiaukšto auklėtiniai lygiosiomis 2:2 išsiskyrė su Albanijos vienuolike.

Lietuvos rinktinėje pirmajame kėlinyje įvarčiu pasižymėjo Aidas Rybelis, po pertraukos kamuolį į tinklą siuntė Artiom Osipovič.

Verta paminėti, kad Lietuvos komanda buvo visiškai arti pergalės, tačiau albanai išlyginamąjį įvartį pelnė jau paskutinę pagrindinio laiko minutę.

Lietuvių grupės varžybose dar laukia akistatos su Rusijos bei Bosnijos ir Hercegovinos rinktinėmis.

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis rungtynėse su Albanija: Vykintas Gaudiešius, Aidas Rybelis, Nojus Audinis, Motiejus Šapola, Artiom Osipovič, Matas Latvys, Regnar Krot, Adrian Lickūnas, Patrikas Pranckus, Ąžuolas Indriulis, Margiris Čižas.