Lietuvos U-19 rinktinė įvarčių Armėnijoje taip ir nepelnė

Lietuvos jaunių U-19 futbolo rinktinė (gimę 1997 m. ir jaunesni), tęsdama pasiruošimą Europos čempionato atrankos turnyrui lapkričio mėnesį Portugalijoje, sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes Armėnijoje prieš šios šalies bendraamžių rinktinę. Skirtingai nuo pirmojo susitikimo (0:0), šiame buvo pelnytas įvartis, tačiau juo džiaugėsi šeimininkų komanda.

Dvikovą vykusią Armėnijos futbolo federacijos techninio centro stadione geriau pradėjo Dariaus Butkaus ir Svajūno Česnulio treniruojama Lietuvos rinktinė, kuri 5 minutę turėjo itin gerą galimybę įsiveržti į priekį. Deja, bet Justas Lasickas smūgiuodamas iš arti buvo netikslus.

Antrajame kėlinyje savo progų neišnaudojo Romualdas Blaževičius ir Julius Momkus, o varžovai netrūko nubausti mūsiškius. 61 minutę Edgar Movsisyan būdamas tarp dviejų Lietuvos rinktinės gynėjų smūgiavo tiksliai.

Rungtynių pabaigoje lietuviai metė visas pajėgas į puolimą, turėjo iniciatyvą ir aktyviai spaudė varžovus, tačiau pastangos įvarčiu nevirto.

Artimiausiose Lietuvos U-19 rinktinės planuose – birželio mėnesį stovyklą Palangoje ir Baltijos taurės turnyras Estijoje.