Lietuvos rinktinės žaidėjai: atidavėme visas jėgas

Po nesėkmės rungtynėse su Slovėnija Lietuvos rinktinės treneris ir žaidėjai pažymėjo, jog dvikovos baigtį nulėmė kelios nesėkmingos pirmojo kėlinio minutės ir apgailestavo kad iki tol nepavyko išsiveržti į priekį.

Fedor Černych, Lietuvos rinktinės saugas:

„Palyginus su pirmomis dvejomis rungtynėmis žaidėme net geriau, tačiau nesisekė. Iki 30 minutės viską darėme gerai, turėjome progų įmušti, bet nepavyko. Nežinau, kas atsitiko po traumos Mindaugui Pankai. Per penkias minutes praleidom du įvarčius ir nebepavyko atsitiesti.

Dar stengėmės pakovoti, bet buvo labai sunku. Varžovams reikėjo tik išlaikyti rezultatą, galėjo gintis didesnėmis pajėgomis. Noriu labai padėkoti, kad žiūrovai  gausiai atėjo į rungtynes. Palaikymas buvo nuostabus. Norėtųsi, kad taip būtų visada"

Artūras Žulpa, Lietuvos rinktinės saugas:

„Stengėmės pasiekti teigiamą rezultatą, pergalę. Kiekvienas žaidėjas atidavė daug jėgų, visas kiek turėjo. Bet kaip sakoma, kamuolys apvalus. Turėjome labai gerą progą įmušti, galbūt įvartis būtų įskaitytas jei Karolis būtų nelietęs kamuolio. Prie 1:0 galėjo būti viskas kitaip.

Po to Mindaugas Panka gavo traumą, tas šiek tiek pakoregavo žaidimą. Prasileidome vieną, antrą įvartį. Po to buvo sunku atsigauti. Kol kas tai stipriausias varžovas, su kuriuo teko susitikti."

Karolis Chvedukas, Lietuvos rinktinės saugas:

„Slovėnijos komanda paliko gerą įspūdį. Tai techniška komanda, moka žaisti su kamuoliu. Tai sunkiausi varžovai, kuriuos teko sutikti šiame cikle.

Iš pradžių stengėmės apsižiūrėti, nelekti į priekį ir įvertinti varžovą. Ankstyva Mindaugo Pankos trauma kiek išmušė iš vėžių, tada sukrito įvarčiai. Nieko nepadarysi.

Nebuvo lengva, gynėjai nuolat kvėpuodavo į nugarą, stengiausi ieškoti laisvų erdvių. Buvo pora epizodų, kai galėjau pataikyti tiksliau."