Lietuvos rinktinės varžovų dvikovose – favoritų pergalės

Pirmadienio vakarą Europos čempionato atrankos G grupėje, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė, buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Priminsime, kad lietuviai pirmadienio vakarą kontrolinėje akistatoje aiškinosi santykius su Graikijos rinktine, o tas mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Tuo tarpu Podgoricoje ir Budapešte tuo metu vyko oficialūs G grupės mačai.

Vengrijos sostinėje Budapešte vykusioje dvikovoje tarp šeimininkų bei Bulgarijos rinktinių šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 3:0. Visus įvarčius vengrai pasiekė per pirmą dvikovos pusę, o tiksliais smūgiais pasižymėjo Balintas Vecsei, Dominikas Szoboszlai bei Martinas Adamas.

Tuo tarpu kitame grupės mače, kur susitiko Serbijos bei Juodkalnijos rinktinės, kova buvo atkaklesnė – labai ilgą laiką rezultatas laikėsi ties nuliais, tačiau mačui artėjant link pabaigos serbai visgi pramušė šeimininkų vartų sargą ir iškovojo pergalę 2:0.

Abiem tiksliais smūgiais pasižymėjo Dušanas Vlahovičius, praėjusį penktadienį mušęs ir į Lietuvos vartus. Pirmadienį jis įvarčius mušė 78-ąją bei šeštą pridėto antro kėlinio laiko minutę.

Šiuo metu serbai su 6 taškais yra grupės lyderiai, po tris taškus turi Vengrijos (vienerios rungtynės) bei Juodkalnijos (dvejos rungtynės) rinktinės. Lietuviai (vienerios rungtynės) ir Bulgarijos rinktinė (dvejos rungtynės) taškų kol kas neturi.