Lietuvos rinktinė pasiekė Atėnus © lff.lt

Penktadienio vakarą Europos čempionato atranką pradėjusi Lietuvos rinktinė iškeliavo į Atėnus.

Graikijos sostinę Lietuvos rinktinė šeštadienio pavakarę pasiekė tiesioginiu skrydžiu Belgradas – Atėnai, trukusiu beveik pusantros valandos.

Sekmadienį lietuviai surengs treniruotę rungtynių vietoje – naujutėlaičiame „AEK Arena“ stadione, kuris buvo užbaigtas statyti vos praėjusiais metais.

Stadionas talpina 32 tūkstančius žmonių ir yra trečias didžausias stadionas visoje šalyje. Šis stadionas iškilo vietoje buvusio Nikos Goumas stadiono, kuris toje pačioje vietoje buvo nugriautas dar 2003-aisiais.

Jis oficialiai buvo atidarytas praėjusių metų rugsėjį, tada stadiono šeimininkai Atėnų AEK 4:1 sutriuškino „Ionikos“ futbolininkus.

Tik šių metų kovo 7 dieną buvo patvirtinta, kad šiame stadione visas savo atrankos rungtynes į kitų metų Europos futbolo čempionatą žais ir Graikijos rinktinė. Tiesa, pirmasis išbandymas graikų čia laukia kontrolinėje akistatoje su Lietuva.

Kaip ir lietuvių, graikų taip pat laukė kelionė iš išvykos rungtynių – graikai penktadienio vakarą pradėjo savo pasirodymą Europos čempionato atrankoje, kur išvykoje 3:0 pranoko Gibraltaro komandą. Tuo tarpu Edgaro Jankausko auklėtiniai pirmame mače 0:2 neprilygo serbams.

Kontrolinė dvikova tarp Graikijos ir Lietuvos vienuolikių – pirmadienį nuo 19 valandos tiesiogiai per mokamą kanalą VIAPLAY.