Lietuvos rinktinė nusileido Portugalijai © Eurofootball.lt
Šiandien, draugiškose rungtynėse Portugalijoje Lietuvos nacionalinė rinktinė žaidė su šios šalies komanda. Lietuviai nesugebėjo atsilaikyti ir pralaimėjo garsesniems savo priešininkams rezultatu 4-1.

Portugalija - Lietuva 4 - 1
2' %p00125
12' %p0314
73' Donatas Vencevičius iš 11m. baudinio
80' Nuno Gomes
90' %p02212

Jau antrąją rungtynių minutę portugalai išsiveržė į priekį: Costinhos smūgį į užribį atmušė Žvirgždauskas, buvo skirtas kampinis, po kurio Couto galva pasiuntė kamuolį į vartus. Už dešimties minučių krito ir antrasis įvartis - Ricardo tolimu perdavimu išvedė Pauletą prieš Staučę, ir portugalų puolėjas gražiai permetė kamuolį per lietuvių vartininką. Šeimininkai buvo labai aktyvus aikštės kraštuose ir kiekvienas perdavimas link vartų sukeldavo problemų svečių gynėjams. Tačiau lietuviai nepasidavė, neblogas progas turėjo kraštuose žaidžiantys broliai Česnauskiai, bet jų bandymai buvo netikslūs. Kėlinio pabaigoje rezultatą galėjo sušvelninti Poškus, bet gavęs gerą perdavimą nesugebėjo įveikti vartininko.

Antrajame kėlinyje Portugalijos treneris Luisas Felipe Scolari išleido daug atsarginių žaidėjų. Tai atsiliepė komandos žaidimui, kuris šiek tiek išsiderino. Iš pradžių aikštės viduryje vyko daug kietos kovos, bet portugalams nepavykdavo įveikti lietuvių gynybos. Įsiminė tik puikus Figo reidas link Lietuvos vartų - "Real" žvaigždė suklaidino kelis lietuvius, bet jo smūgį sustabdė vienas iš gynėjų. Lietuviai po truputį įsidrasino ir 73 Poškus, gavęs perdavimą baudos aikštelės krašte, buvo pargriautas. Teisėjas skyrė 11m baudinį, kurį realizavo Vencevičius. Atrodė, kad Lietuva gali išplėšti lygiąsias, aktyviai į žaidimą įsijungė Mikoliūnas, tačiau jo du smūgiai skriejo pro šalį. Likus dešimt minučių Barasa nesėkmingai bandė išsmūgiuoti kamuolį, šis atšoko laisvam Nuno Gomesui, ir puolėjui beliko apsivaryti Staučę bei įmušti į tuščius vartus. Lietuvos žaidėjų jėgos po truputį seko ir tai atsiliepė paskutinėmis minutėmis: Migueliui gavęs perdavimą krašte spurtavo, tiksliai perdavė kamuolį Postigai, kuris netrukdomas galva smūgiavo tiksliai. Mačas baigėsi nelabai įtikinama šeimininkų pergale.