Lietuvos paplūdimio rinktinė Birštone antrąsyk nusileido lenkams © lff.lt

Europos paplūdimio futbolo čempionato A diviziono kovoms besiruošianti Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė antrąkart kontrolinėse rungtynėse buvo priversta pripažinti Lenkijos futbolininkų pranašumą. Šįsyk Birštone lietuvaičiai pralaimėjo 2:4.

Gerokai drausmingiau nei vakar rungtynes pradėjusi Aivaro Meškinio treniruojama Lietuvos rinktinė atsilaikė beveik pusę pirmojo kėlinio, tačiau tuomet efektingu smūgiu per save pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Mateušas Niesleras.

Panaši kombinacija lenkų buvo sukurta ir besibaigiant pirmajam kėliniui. Vartininkas sukūrė progą Gžegožui Brochockiui, kuris vėl per save skirtumą padvigubino.

Beveik įpusėjus antrajam kėliniui, pramušė ir aikštės šeimininkai. Pasinaudojęs varžovų klaida ir varžovų vartininko bandymu pasižymėti, Vasilijus Novičkovas pasiuntė kamuolį beveik per visą aikštę į tuščius vartus.

Deja, po šio įvarčio įgauti pagreičio lietuviams nepavyko – netrukus lenkų vartininkas darsyk žongliruodamas kamuoliu susikūrė sau progą ir beveik iš aikštės vidurio atstatė savo komandai dviejų įvarčių pranašumą.

Prieš pat antrojo kėlinio pabaigą į aikštę sugrįžęs Jonas Lebedevas aukštai paspdaudė varžovų vartininką, perėmė iš jo kamuolį ir darsyk suteikė šansą lietuviams sugrįžti į rungtynes. Antrasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 2:3.

Trečiajame lemiamame kėlinyje lietuvaičiai ieškojo galimybių panaikinti deficitą, deja, tie bandymai nebuvo sėkmingi. Galutinį rungtynių tašką padėjo Arkadiuš Klopec, kuris po vartininko perdavimo per save mūsiškiams pelnė ketvirtąjį komandos įvartį.

Priminsime, kad pirmąsias kontrolines rungtynes vakar lietuvaičiai lenkams pralaimėjo 4:8, o jau rytoj išvyksta į Italiją, kur laukia svarbiausios sezono varžybos – Europos paplūdimio futbolo A diviziono kovos.

Lietuvos rinktinės sudėtis: M. Kulikauskas, A. Plytnikas, A. Lebedevas, V. Novičkovas, E. Žagaras, A. Neimantas, M. Makutunovičius, J. Lebedevas, L. Drąsutis, M. Gavrilovas, T. Slavinskas, E. Stupak, E. Navickas, R. Graičiūnas.