Lietuvos merginų U-17 rinktinė praleido net šešis įvarčius

Lietuvos merginų U-17 rinktinė pirmose rungtynėse atrankoje į Europos čempionatą susitiko su bendraamžėmis iš Šveicarijos ir buvo priverstos pripažinti pajėgesnių priešininkių pranašumą rezultatu 1:6.

Rolando Čepkausko treniruojamos futbolininkės sėkmingai rungtyniavo iki 27 minutės, visgi vėliau šveicarės sugebėjo išsiskirti savo individualiu meistriškumu ir per likusį iki pirmojo kėlinio laiką pelnė tris įvarčius. Du kartus jų gretose pasižymėjo Amira Arfaoui, sykį Géraldine Reuteler.

Lietuvaitės neliko skolingos ir kėliniui baigiantis Liucija Vaitukaitytė sugebėjo sušvelninti rezultatą.

Po pertraukos Šveicarijos futbolininkės nemažino apsukų – 59 minutę savo dublį atliko Géraldine Reuteler, o po minutės šveicarės dar kartą nuginklavo lietuvaičių vartus, pasižymėjo Alisha Lehmann. Varžovių pergalę 74 minutę užtvirtino tikslus Alicia Haller smūgis.

Kitose 9 grupės rungtynėse šeimininkės serbės rezultatu 3:0 įveikė slovėnes. Spalio 18 dieną Lietuvos rinktinė mes iššūkį turnyro šeimininkėms, o 21 d. užbaigs dvikova su Slovėnija.

Šveicarija WU-17 - Lietuva WU-17 6:1 (3:1)
FK Srem stadionas
Teisėja - Dimitrina Milkova (Bulgarija)
Įvarčiai: 27, 30 min. Amira Arfaoui, 38, 59 min. Géraldine Reuteler, 60 min. Alisha Lehmann, 74 min. Alicia Haller (Šveicarija); 39 min. Liucija Vaitukaitytė (Lietuva)

Lietuvos merginų U-17 komanda: Aušra Klevečkaitė, Viktorija Stundžytė, Deimantė Griesiūtė (61 min. Miglė Padolskytė), Gabrielė Vitovskytė (75 min. Evelina Petrauskaitė), Urtė Šmigelskaitė, Roneta Mardosaitė (67 min. Paulė Milkintytė), Paulina Narbutaitė, Paulina Potapova, Anika Kyžaitė (kapitonė), Liucija Vaitukaitytė, Gabija Gedgaudaitė.