Lietuvos merginų U-15 rinktinė įveikė farerietes © lff.lt

Paskutinėse Baltijos taurės turnyro rungtynėse Rygoje lietuvaitės rezultatu 2:0 pranoko Farerų Salų rinktinę.

Kotrynos Kulbytės treniruojama komanda įsiveržė į priekį 8 minutę, kuomet įvartį pelnė Ema Valiukevicius.

Savo persvarą mūsiškėms pavyko padvigubinti 33 minutę, Gabijai Malakauskaitei pralaužius varžovių gynybą ir nukreipus kamuolį į vartus. Progas pasižymėti taip pat susikūrė Estela Tamošauskaitė ir Ugnė Jonelytė.

Antrajame kėlinyje abiem ekipoms nepavyko pasinaudoti savo progomis atakoje, tad rezultatas nepakito.

Galutinė turnyro rikiuotė: Latvija (7 taškai), Estija (5 t.), Lietuva (3 t.), Farerų Salos (1 t.).

Rungtynių statistika: Farerų Salos WU-15 – Lietuva WU-15 0:2 (0:2)

Rygos Daugavgryvos mokyklos stadionas, teisėja Jeļena Jermolajeva (Latvija)

Įvarčiai: 8 min. Ema Valiukevicius, 33 min. Gabija Malakauskaitė (Lietuva)

Įspėtos: 77 min. Austėja Jokubaitytė, 79 min. Airinga Anavičiūtė (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Skaistė Širvinskaitė, Ugnė Jonelytė, Agnė Jakiūnaitė (60 min. Radvilė Kelečiūtė), Ema Valiukevicius, Milda Ivančiūtė (60 min. Ariana Lickūnaitė), Laura Grucytė (75 min. Airinga Anavičiūtė), Marta Lipnickaitė (75 min. Mėta Andrėja Paulauskaitė), Jotvilė Šapaitė, Austėja Jokubaitytė, Estela Tamošauskaitė (68 min. Neila Dinevičiūtė), Gabija Malakauskaitė (68 min. Augustė Augėnaitė). Atsargoje: Ieva Kaminskaitė, Rimantė Laužikaitė, Orė Aginskaitė, Miglė Grauslytė, Emilija Grauslytė.