Lietuvos klubų naujienos © Eurofootball.lt
Kol futbolo gerbėjai gerbėjai yra sutelkę dėmesį į Europos čempionatą, "A-lygoje" kurį laiką vyksta pertrauka. Tačiau įvykių Lietuvos futbolo padangėje netrūksta - dvi komandos dalyvauja Europos taurėse, kitos daro pakeitimus sudėtyse, ar skiria naujus trenerius. Pabandysime pažvelgti kas įdomaus darėsi Lietuvoje šią savaitę.

Permainos Žalgiryje

Vilniaus "Žalgirio" klubas sužaidus vos dešimt rungtynių "A-lygoje" ruošiasi permainoms savo komandos sudėtyje. Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis legendinis klubas, kaip jau tampa tradicija, per sezoną parduoda po keletą ar daugiau žaidėjų į užsienio klubus.

Į Rusiją keliasi 21 metų gynėjas %p02672, kuris dalyvavo Permės "Amkar" klubo peržiūroje ir netrukus pasirašys sutartį. Kitas žalgirietis gynėjas, 33 metų veteranas %p02671 išvyko į Kazachstaną, kur jį savo gretose norėtų matyti "Almata" klubas. Be Tereškino, šis klubas domisi ir atsarginiu "Žalgirio" vartininku Pavelu Leusu (%p02667). Tuo tarpu jaunasis saugas %p02678 dabar Ukrainoje dalyvauja Charkovo "Metalist" klubo peržiūroje.

Išvykstančius žaidėjus turėtų pakeisti buvę žalgiriečiai, broliai, Artūras (%p02613) ir Igoris Steško (%p02618). Prieš sezoną jie buvo perėję į kitą sostinės komandą "Vėtrą", tačiau ten nepritapo ir dabar grįžta į savo senesnį klubą.


"Vėtra" ruošiasi išvykai

Į antrajį Intertoto taurės etapą patekusi Vilniaus "%c00123" ruošiasi pirmosioms rungtynėms Edinburge su "%c00192" klubu. Tačiau iškilo problemų su ekipos legionieriais - vizos negavo kamerūnietis Clementas Beaudas (%p02623) ir nigerietis Izraelis Douglasas (%p02617). Po vagystės klubo ofise dingo žaidėjų dokumentai, todėl abu legionieriai jau negalėjo vykti į išvyką Estijoje, kur komanda žaidė atsakomąsias rungtynes prieš "%c00190" ekipą.

Šį kartą Beaudas vykti vėl negalės, tačiau atrodo dokumentus pavyko susitvarkyti Douglasui, kuris gavo naują Nigerijos piliečio pasą. "Vėtra" atvyks į Škotiją penktadienį, o rungtynės prasidės šeštadienį 15:00 Lietuvos laiku.


"Kaunas" ieško trenerio per laikraščius

FBK "%c00030" ieško trenerio - tokį pranešimą galima rasti kai kuriuose Lietuvos dienraščiuose ir Rusijos sporto laikraštyje "Sport-Express". Toks skelbimas daug kam sukelė juoką, tačiau pasak "Kauno" atstovų, jie tik norėjo sužinoti kokių pasiūlymų galėtų gauti tokiu būdu. Tačiau Lietuvos čempionų komandos vyriausiasis treneris Šenderis Giršovičius gali jausti saugus, nes ieškoma trenerio antrajai komandai "Kauno Jėgėriams".


Gedulas stadionuose

Nekokios nuotaikos Klaipėdoje - ten buvo palaidotas praėjusį sekmadienį miręs "Atlanto" gerbėjas Arūnas Lučiūnas. Pasak jo draugų, klaipėdietis smarkiai nukentėjo dėl agresyvaus policijos elgesio, nes po Intertoto taurės rungtynių, kuriose "%c00124" nugalėjo Maskvos "%c00114" vykusiame susirėmime su policija Arūnas gavo smūgį lazda per pakaušį. Vėliau grįžęs namo 22 metų vaikinas pasijuto blogai ir mirė. Tiesa pasak ekspertų atlikusių skrodimą, jis greičiausiai paspringo maistu.

Tokie tragiški įvykiai paveikė jo bendražygius fanus, bei sirgalius iš kitų miestų - vakar per LFF taurės rungtynes stadionuose vyravo gedulingos nuotaikos, o ištikimiausi komandų gerbėjai, vadinamieji "ultros", iškabino plakatus su užrašu "Lietuvos policija - žudikai". Toks plakatas "Žalgirio" stadione Vilniuje pareigūnams nepatiko, tad kilo konfliktas. Laimei didesnių incidentų pavyko išvengti.