Lietuvos jaunimo rinktinės nesekmė Vokietijoje © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė, baigdama pasiruošimą atrankai į 2006-ųjų metų Europos čempionatą, Celle mieste pralaimėjo kontrolines rungtynes Vokietijos bendraamžiams.

U21 Vokietija 2 - 0 Lietuva U21
10' Mike Hanke
55' Denni Patschinsky

Lietuvos komandos sudėtis:
Malinauskas; Žaliūkas, Kazlauskas (24' Paknys), Mikuckis, Skroblas; Ivaškevičius, Panka, Šernas (83' Lukša), Mačiulis (47' Tomkevičius); Kavaliauskas (53' Labukas), Rimkevičius.

Lietuviai mačą pradėjo aktyviau ir buvo arti įvarčio ketvirtąją minutę, kai Pankos smūgis pataikė į virpstą. 7 minutę Skroblas baudos aikštelėje pargriovė Milchraumą, ir buvo skirtas 11 metrų baudinys, bet Hankes smūgį atmušė Malinauskas.

Netrukus Hanke atpirko savo klaidą - po Odonkoro perdavimo iš krašto jis pasiuntė kamuolį į svečių vartus ir išvedė savo komandą į priekį. Vėliau poros galimybių pasižymėti neišnaudojo tas pats Hanke ir Schlaudraffas. Kėlinio pabaigoje žaidimas išsilygino.

Sužaidus dešimt minučių antrajame kėlinyje vokiečiai padvigubino rezultatą. Vėl sėkmingai sužaidė Odonkoras, perdavęs kamuolį Hanke pakeitusiam Patschinskiui, kuris griūdamas įmušė antrą šeimininkų įvartį.

69 minutę geros progos neišnaudojo Lehmanas, o kiek vėliau kitoje aikštės pusėje Rensingas apgynė vokiečių vartus. Visgi šeimininkai toliau žaidė pavojingiau, ir puikiai žaidęs vartininkas Malinauskas turėjo ne kartą gelbėti savo komandą, taip apsaugodamas lietuvius nuo didesnio pralaimėjimo - mačas baigėsi rezultatu 2-0.

Sekančias rungtynes Lietuvos jaunimo rinktinė žais rugsėjo 3 dieną Belgijoje, kur pradės kovą Europos jaunimo čempionato atrankos etapo septintoje grupėje.